Цей канал присвячено спортивній кар’єрі українського снукериста Юліана Бойка, 2005 року народження

🥈U21 Чемпіонату Європи 2023
🥇Чемпіон Європи Shoot-Out 2023
🥉Чемпіонату Світу WSF Championship 2024

🌐 iulianboiko.com
Завтра, 11 листопада 2023 у 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Landywood Snooker Club о 12:00 за Києвом 🇺🇦 Юліан Бойко гратиме у матчі 1/32 фіналу четвертого турніру Q Tour сезону 2023/24 проти 🇩🇪 Крістіана Ріхтера

Вболіваймо та підтримуємо разом!
Вигравши стартові фрейми, 🇺🇦 Юліан Бойко здобув комфортну перевагу 2-0 у матчі 1/32 фіналу Q Tour 4 проти 🇩🇪 Крістіана Ріхтера. Німецький снукерист відіграв одну партію перед тим, як Юліан не допустив вирішальної партії й зафіксував результат 3-1.

О 18:00 за Києвом наш 🇺🇦 Чемпіон гратиме в 1/16 фіналу змагань проти 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Льюїса Уллаха. Онлайн рахунок матчу має з'явитись за посиланням 👉 https://snookerscores.net/scoreboard/match/34222b17-8d33-42b5-b2b7-7c989d703fab

Матч 1/16 фіналу Q Tour 4 між 🇺🇦 Юліаном Бойко та 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Льюїсом Уллахом розпочався із обміну фреймами. Згодом англієць першим опинився у кроці до фінішної лінії, проте Юліан із серією 63 очки перевів гру до вирішальної партії, де зрештою зміг одержати другу перемогу у змаганнях з рахунком 3-2.

Матч 1/8 фіналу турніру наш 🇺🇦 Чемпіон зіграє о 21:00 за Києвом проти 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Поля Девіля. Онлайн рахунок матчу має з'явитись за посиланням 👉 https://snookerscores.net/scoreboard/match/430d01cf-71eb-417c-bb44-b671d807e02a

🇺🇦 Юліан Бойко переміг 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Поля Девіля в 1/8 фіналу Q Tour 4 з рахунком 3-1 та пробився до фінального дня змагань!

Завтра, 12 листопада 2023 о 12:00 за Києвом наш 🇺🇦 Чемпіон гратиме проти 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Гарві Чендлера у чвертьфіналі турніру. Онлайн рахунок матчу має з'явитись за посиланням 👉 https://snookerscores.net/scoreboard/match/5ae3f14f-6665-41d7-b03c-3a31ccd244d2

🇺🇦 Юліан Бойко завершив участь в четвертому турнірі Q Tour сезону 2023/24, поступившись 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Гарві Чендлеру 0-4 у чвертьфіналі змагань.

Дякуємо за підтримку усім, хто вболівав! 🙏

Наступний етап Q Tour відбудеться з 12 по 15 грудня у 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Брайтоні.
У неділю 19 листопада, об 11:30 за Києвом, на Morningside Arena у Лестрері, 🇺🇦 Юліан Бойко зіграє проти 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Ліама Пуллена в рамках першого раунду відбору до 🇬🇧 Чемпіонату Великої Британії 2023 року.

🇺🇦 Юліан Бойко зіграє на турнірі професійного туру Snooker Shoot Out 2023!

У матчі першого раунду наш 🇺🇦 Чемпіон гратиме проти 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Рікі Волдена вже 6 грудня 2023 року у першій сесії телевізійного показу з 15:00 за Києвом.

Сьогодні, 19 листопада 2023 року, вболіваймо разом за
🇺🇦 Юліана Бойка у матчі першого раунду кваліфікації до
🇬🇧 Чемпіонату Великої Британії проти 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Ліама Пуллена!

🔴 Пряму трансляцію поєдинку очікуємо об 11:30 за Києвом на онлайн платформах Discovery+ та Eurosport. Для вболівальників з України стріми можна знайти в пакеті Discovery+ на платформі MEGOGO.

Посилання на безкоштовні трансляції шукайте в коментарях 👇
Із кращим брейком 80 очок 🇺🇦 Юліан Бойко обіграв 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Ліама Пуллена з рахунком 6-1 у першому раунді відбору до 🇬🇧 Чемпіонату Великої Британії 2023!

У наступному етапі змагань наш 🇺🇦 Чемпіон зіграє проти 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Марка Джойса у понелілок 20 листопада 2023 об 11:30 за Києвом.

Запис матчу першого раунду відбору до основної частини Чемпіонату Великої Британії 2023 між 🇺🇦 Юліаном Бойко та 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Ліамом Пулленом можна переглянути за посиланням ▶️ https://youtu.be/6gKf5r_Icp8
Вболіваємо разом за 🇺🇦Юліана Бойка у матчі другого раунду відбору до 🇬🇧 Чемпіонату Великої Британії проти 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Марка Джойса!

🔴 Пряма трансляція поєдинку повинна відбутись сьогодні 20 листопада 2023 об 11:30 за Києвом на онлайн платформах Discovery+ та Eurosport. Для вболівальників з України стріми можна знайти в пакеті Discovery+ на платформі MEGOGO.

Посилання на безкоштовні стріми шукайте в коментарях 👇
Програвши стартовий фрейм матчу другого раунду кваліфікації до 🇬🇧 Чемпіонату Великої Британії 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Маркові Джойсу, 🇺🇦 Юліан Бойко спочатку зрівняв рахунок відмінним сенчурі 111 очок, а згодом вийшов вперед 2-1 завдяки брейку 74 очки. Марк відповів заліковим підходом, щоб зрівнятись 2-2 до перерви, але після 15-хвилинного Юліан зміг взяти фрагментарну партію декількома підходами й знову опинився попереду. Шостий фрейм у боротьбі відійшов англійцеві, який згодом однією серією зробив рахунок 4-3 на свою користь. 18-річний снукерист з України брейком 50 очок зрівняв рахунок до 4-4, але Джойс відповів підходом 54 й опинився у кроці до фінішної лінії. Утім, Юліан перевів матч до вирішальної партії, де зміг розкрити позицію чудовим ударом, але, на жаль, помилився на серії, віддавши суперникові можливість для переможного брейку.

Дякуємо за шалену підтримку усім, хто вболівав! 🙏

Продовжуємо змагатися разом на наступних турнірах! 💪
Справжній снукерний бій із 💯 сенчурі та вирішальним 🤝 фреймом!

Запис матчу другого раунду відбору до основної частини Чемпіонату Великої Британії 2023 між 🇺🇦 Юліаном Бойко та 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Марком Джойсом можна переглянути за посиланням
"Я дуже сумую за батьківщиною."

🎧 Слухайте радіо подкаст 🎙️ BBC з 🇺🇦 Юліаном Бойко, щоб дізнатися подробиці з його особистого життя та спортивної кар'єри, зокрема внаслідок війни в Україні (англійською мовою)
Попереду насичений подіями грудень 2023 року для лідера рейтингу Q School 🇺🇦 Юліана Бойка у 🇬🇧 Великій Британії.

Слідом за World Snooker Tour
🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 Snooker Shoot Out з 6 грудня та
🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Scottish Open з 11 грудня, відбудеться п'ятий турнір серії World Professional Billiards and Snooker Association 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Q Tour сезону 2023/24 з 15 по 17 грудня.

🇺🇦 Юліан Бойко виконав кліренс на 15 🔴 червоних та 15 🔵 синіх кулях під час тренування.

Круто зіграно! 🆒
Завтра 6 грудня 2023 року 🇺🇦 Юліан Бойко гратиме у першому раунді турніру Snooker Shoot Out 2023 проти 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Рікі Волдена.

Матч буде транслюватись у прямому ефірі на Eurosport у першій сесії телевізійного показу з 15:00 за Києвом.

🇺🇦 Юліан Бойко у другому раунді Snooker Shoot Out 2023!

У першому колі наш 🇺🇦 Чемпіон переміг 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Рікі Волдена з рахунком 42-35 і тепер гратиме в наступному етапі турніру у п'ятницю 8 грудня 2023.