Цей канал присвячено спортивній кар’єрі українського снукериста Юліана Бойка, 2005 року народження

🥈U21 Чемпіонату Європи 2023
🥇Чемпіон Європи Shoot-Out 2023
🥉Чемпіонату Світу WSF Championship 2024

🌐 iulianboiko.com
Програвши стартовий фрейм, 🇺🇦 Юліан Бойко зрівняв рахунок завдяки брейку 72 очки, на що суперник відповів серією 73 й опинився у кроці до перемоги. Втім, наш 🇺🇦 Чемпіон спочатку перевів гру до вирішальної партії, а згодом зафіксував вихід до 1/16 фіналу Q Tour 1, де сьогодні о 18:00 за Києвом гратиме проти 🇦🇹 Флоріана Нюссле.

Вболіваймо та підтримуємо разом!

Із брейками 91, 65 та 52 🇺🇦 Юліан Бойко здобув перемогу над 🇦🇹 Флоріаном Нюссле в матчі 1/16 фіналу Q Tour 1 з рахунком 3-0 та о 21:00 за Києвом боротиметься за місце у чвертьфіналі змагань з переможцем зустрічі Шон Меддокс vs Ніл Джонс.

Із трьома заліковими брейками 🇺🇦 Юліан Бойко здолав 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Шона Меддокса у поєдинку 1/8 фіналу Q Tour 1 з рахунком 3-1 та пройшов до фінального дня турніру!

Завтра 27 серпня 2023 року о 12:00 за Києвом наш 🇺🇦 Чемпіон гратиме у чвертьфіналі змагань проти 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Крейга Стедмана або 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Саймона Бедфорда!

Поступаючись 0-2 у чвертьфіналі Q Tour 1 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Крейгу Стедману, 🇺🇦 Юліан Бойко зміг зрівняти рахунок 2-2 завдяки серії 63. Проте суперник опинився у кроці до перемоги 2-3, а згодом не дозволив перевести матч до вирішальної партії й зрештою зафіксував результат 2-4.

Дякуємо усім вболівальникам за підтримку!

Наступний турнір Q Tour відбудеться з 15 по 17 вересня у 🇸🇪 Стокгольмі.
This media is not supported in your browser
Приїхали в Стокгольм, настрій чудовий, відпочиваємо і готуємося до гри на другому етапі Q Tour.

🇺🇦 Юліан Бойко виконав тотал кліренс 143 очки в рамках підготовки до турніру Q Tour 2, що відбудеться цього вікенду у 🇸🇪 Стокгольмі.

Вболіваймо за нашого 🇺🇦 Чемпіона завтра 16 вересня 2023 о 12:30 за Києвом!
Артем програє в матчі 0:2. Але в третьому фреймі зробив брейк 41. І їде запекла боротьба. 41:39.

Програвши стартовий фрейм матчу 1/32 фіналу Q Tour 2 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 Тайлеру Ріісу, 🇺🇦 Юліан Бойко долучився до боротьби й зрівняв рахунок. Згодом суперник знову опинився попереду, але із брейком 63 очки Юліан зміг перевести гру до вирішального фрейму, де зрештою зафіксував вольову перемогу з рахунком 3-2.

У наступному раунді турніру наш 🇺🇦 Чемпіон гратиме проти 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Шона Макаллістера орієнтовно о 17:00 за Києвом.

🇺🇦 Юліан Бойко та 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Шон Макаллістер обмінялися фреймами у матчі 1/16 фіналу Q Tour 2, перед тим, як англієць вийшов вперед з рахунком 2-1. Юліан вдруге за день перевів матч до вирішальної партії, але, на жаль, поступився 3-2.

Дякуємо усім, хто підтримував! Крокуємо далі разом!

Третій турнір Q Tour відбудеться з 20 по 22 жовтня 2023 року у 🇩🇪 Гайльбронні.

🇺🇦 Юліан Бойко виконав неймовірний 🔥 тотал кліренс 128 очок, щоб перемогти Чемпіона Польщі 🇵🇱 Антоні Ковальські у тренувальному спарингу!

Відмінно зіграно! 👏
Сьогодні Юліанові 18! 🥳 Вітаємо!

Бажаємо численних перемог у снукері та по життю! 🎉

З Днем народження, Чемпіоне! 🎂
Звісно, дуже прикро отримати таку інформацію, та ще й у власний День народження.

Тримайся Юліане, ми з тобою! 💪

Переклад українською оригінального допису Юліана👇

Ніколи раніше не публікував подібного допису, але тут виникла ситуація, якою я хотів би поділитися публічно та дізнатися вашої думки з цього приводу.
Під час кваліфікації до British Open я отримав листа від World Snooker Tour із запитанням, чи можу я замінити гравця, який знявся зі змагань. Я отримав листа о 10:00 ранку, а матч був запланований на 13:00 того ж дня, тож у мене було лише три години, щоб дістатися до місця проведення турніру. Оскільки наразі я живу в Польщі, мені фізично було неможливим дістатися з Варшави до Лестера за три години, тому я був змушений відхилити це запрошення. Зрештою Рорі Маклеод (сьомий номер у рейтингу Q School) прийняв запрошення замість мене і матч відбувся.
На мій подив, коли Ронні О’Салліван нещодавно відмовився від участі у тому ж самому British Open, я не отримав повторного запрошення, а Ронні О’Саллівана замінили на Стівена Холворта (номер 8 у рейтингу Q School).
У WST мені пояснили, що вас не можуть двічі запросити на один і той самий турнір, і, що якщо ви одного разу відхилите запрошення, то не отримаєте повторного запиту на ті ж змагання (тому не запросили ще шістьох гравців вищих у рейтингу).
На мій погляд, є різниця між гравцем, який не приймає запрошення за особистим бажанням та тим, який просто не може фізично прибути до місця проведення змагань, оскільки його не запросили в достатній для цього період часу.
Виходячи з цього виникає запитання: чому достатній проміжок часу на запрошення гравця з вищим рейтингом Q School для заміни професійного гравця, що знявся зі змагань WST не вказаний у правилах і чому гравців Q School не повідомили про те, що якщо вони не приймають запрошення вперше, їх більше не запросять на інший матч одного й того ж турніру?
У мене складається враження, що логіка чинних правил полягає в тому, що якщо я гравець, який є лідером рейтингу Q School, то я змушений прибути до арени/міста, де проводиться турнір, і залишатися на весь час матчів першого раунду, щоб побачити, чи зможу я зрештою отримати можливість грати?
Це не підходить гравцям-іноземцям або гравцям, які живуть далеко від місця проведення змагань, оскільки вам потрібно оплатити переліт/проживання/тренування, не говорячи про хоча б якусь економію фінансових витрат і часу.
Матч був запланований на 25 вересня, тому часу щоб про все подбати було і навіть наразі ще достатньо, але навряд чи це можливо буде здійснити.
Я доклав багато зусиль для досягнення успіхів у змаганнях Q School і для того, щоб бути першим номером цього рейтингу, тому мені дуже неприємно, коли мені відмовляють у можливості грати на British Open через, відверто кажучи, сумнівні правила.
P.S. Ця публікація точно не спрямована на дискредитацію гравця, якого запросили замість Ронні (Стівен Холворт), адже він насправді чудовий снукерист, і кожен, хто є на вершині рейтингу Q School, гідний боротьби з професіоналами, і якщо все залишиться без змін, я щиро бажаю йому успішного виступу на змаганнях і впевнений, що він добре з цим впорається.
Публікація стосується лише питання чесного ставлення до гравців, які перебувають поза Великою Британією й усіх гравців загалом, а також щодо необхідності покращення чинної системи зняття/заміни гравців зі змагань, що звісно піде на користь усім.

🤩 Вітаємо з досягненням! 💪 Так тримати, Чемпіоне!

До вашої уваги тотал кліренс від 🇺🇦 Юліана Бойка у тренувальній вправі "The Dale Break" з книги Пі Джей Нолана "Професійна гра".

Неймовірні 🔥 удари для відновлення позиції гарантовано!