5.01K links
Канал Юрія Шевченка. Італійський футбол 🇺🇦🇮🇹 Серія А

Коли Мілан підписав Крістіана Пулісіка, було лише одне питання. Щодо класу американця сумнівів не виникало, щодо його готовності стабільно грати – так.

Вже квітень, і Пулісік вийшов у старті 36 разів. Вперше в кар’єрі.

Менше травм, більше матчів – більше голів. 13 голів за сезон – рекорд. 10 голів за чемпіонат – рекорд.

Крістіан впевнений, що його звитяги – то дуже добре для розвитку футболу в США.

«Уявляєте, яке це – спостерігати, як хтось із твоїх земляків грає на найвищому рівні і показує світові, що ми можемо робити різницю і бути найкращими, змагатися з найкращим. Для мене бути прикладом – ось це головне. Якщо я можу надихнути дітей, особливо вдома, в США… Для мене немає більшої нагороди».

🌐 ДжанлукаЛападула
‼️ На тачку за футболку ‼️

Друзі, важливий пост і прохання про допомогу у зборі на авто Nissan Navara для підрозділу протитанкових засобів бригади Помста.

Наш підписник вирішив розіграти свою футболку "Ювентуса" сезону 1995/96 (оригінальна домашня футболка "Kappa" з патчами переможців Серії А і Кубка Італії попереднього сезону, розмір XL), щоб допомогти зі збором для свого друга Леоніда, який, власне, служить у цій бригаді і збирає кошти на авто. Так як загальна сума збору велика, хлопці створили окрему банку із розіграшем раритетної футболки.

Мінімальна сума для того, щоб отримати шанс виграти футболку - 100 грн. Чим більшу суму, що буде кратна 100, ви задонатите, тим більше шансів на перемогу.

Не забудьте вказати якісь контактні дані при донаті, щоб ми змогли з вами зв’язатись у випадку виграшу. Дякую!

Слава Україні! 💙💛
Forza Juve! 🖤🤍

🎯 Ціль: 20 000 ₴

🔗Посилання на банку

💳Номер картки банки
5375 4112 1561 3907
Рома виграла дербі вперше за п’ять матчів.

Гол був один – від Джанлуки Манчіні.

Емоцій – багато. Найвеселіше – коли Дібала показував Ґендузі щиток зі своїм фото з Кубком світу.

Відео: TNT Sport

Ніколо Камб’яґі не щастило.

За 30 турів він мав 63 удари

Матіас Соуле забив 10 голів з 60 ударів.
Антоніо Кандрева – 6 з 58.
Льюїс Ферґюсон – 6 з 57.

Про елітних нападників тут краще не згадувати, адже Осімхен, Жиру, Лукаку мають 10+ з меншою кількістю спроб.

А Камб’яґі не забивав.

xG 3.1 і жодного гола – унікальний випадок для топ-чемпіонатів цього сезону.

І ось – нарешті.

Відео: S Sport

Тут могли бути якісь історії про Політано, Зелінського та Кольпані, але навіщо.

Просто голасо + голасо + голасо.

10 лютого Кальярі програв удома Лаціо 1:3. До цього були поразки від Роми, Торіно, Фрозіноне. За 24 тури команда взяла 18 очок і йшла передостанньою.

Клаудіо Раньєрі заявив, що хоче піти. Гравці були проти – попросили містера залишитися, щоби разом боротися.

2:1 з Аталантою вдома

12 очок за сім турів. П’ятий результат в лізі за цей відтинок – краще лише Мілан, Рома, Болонья та Інтер.

Чотири очки над зоною вильоту. Небагато, але ж все одно це майже диво.

Forwarded from Lapadula news
#Bologna believe Thiago Motta will not renew his expiring contract and that his next destination will be #Juventus (Tuttosport)

Керівництво Болоньї вважає, що Тіаґо Мотта не продовжить контракт з клубом і стане тренером Ювентуса (Tuttosport)

🌐 Lapadula news
Ювентус виграв два матчі поспіль, не пропустивши, але все більше розмов, що Массіміліано Аллеґрі все таки піде. Його не звільнять до кінця сезону, але з Тіаґо Моттою ніби вже домовилися і навіть почали працювати над тим, щоб взяти йому декількох гравців з Болоньї (пишуть про Зіркзе, Калафьйорі та Ферґюсона).

Така зміна тренера – дуже цікавий вибір, бо має повністю змінити стиль команди.

По очках Юве краще (трохи), забивають команди однаково (45), але ж різниця у володінні – неймовірна.

Болонья друга за володінням, в середньому 57%. Ювентус – 11-й (48%).

У Болоньї був лише один матч, коли володіли менше за 40% – 37% з Інтером. І лише шість матчів, де поступилися у володінні.

У Ювентуса 19 матчів з < 50%, вісім – з < 40%. Учора, проти Фіорентини, було 25% – це найменшний показник серед всіх команд у цьому чемпіонаті. В другому таймі володіння було 16%. Але ж виграли і створили набагато більше – 3:0 за явними гольовими моментами.

«Ми хочем тримати м’яч 90 хвилин, мати 30 ударів по воротах, але не думаю, що хтось на таке здатний, навіть у мріях», – сказав Аллеґрі.

Ну Мотта точно ближчий до футболу мрій.

Найкращі гравці 31 туру Серії А за оцінками газет

Крістіан Пулісік – 7.5 (7.5/7.5/7.5)*

Мілан вже хоче продовжити контракт Крістіана Пулісіка. Той дійсний до червня 2027-го, але клуб пропонує американцю ще рік. Причини зрозумілі – здоровий Крістіан (а саме щодо його травм було найбільше побоювань) виявився одним з найкращих футболістів Серії А.

Цього сезону він грає як ніколи багато і забиває як ніколи багато. «Ми спілкуємося, і Пулісік завжди дуже позитивно налаштований, – каже Стефано Піолі. – Він показує прагнення, цікавість. Це неймовірне ставлення до професії. Цей ідеал професіоналізму».

Проти Лечче Крістіан вийшов у центрі, на позиції десятки. І знову зробив різницю. Пулісік вже діяв і зліва, і справа – всюди добре.

Віктор Осімхен – 7.5 (7.5/7.5/7.5)

Наполі програвав Монці, доки Віктор Осімхен не вистрибнув на 223 см. Не його рекорд – бувало й вище. Але дуже важливий гол для неаполітанці, яким після поразки від Аталанти було важливо відреагувати. За шість хвилин після гола Осімхена Наполі вже вигравав 3:1.

У команди складний сезон, у нападника також – у першу чергу, через травми, він взяв участь лише у 19 матчах з 31 в чемпіонаті. Але результативність чудова – 12 голів, 0.71 за 90 хвилин. Гірше за минулий сезон (тоді було 0.91), але поки що другий результат у кар’єрі.

*середній бал (GdS/СdS/Tuttosport)

Forwarded from Єврофутбол
Коротко про Арсенал - Баєрн та Реал - Сіті

Екстренний коротенький випуск про перші два чвертьфінальні матчі ЛЧ. Василь Обараз, Ігор Бойко і Віталій Волочай про вівторкове шалентсво у Мадриді і Лондоні

🎙 @boikovoice
У чемпіонаті 2021/22 Ліверпуль програв лише два матчі, але не став чемпіоном. Обидва рази поступилися в гостях: Вест Гему та Лестеру. Единий гол у складі Лестера забив Адемола Лукман.

Сьогодні він знову зіграє проти Ліверпуля, на Анфілді, у складі Аталанти в чвертьфіналі Ліги Європи.

«Так, всі чекають на виставу, для нас це можливість показати, що ми вміємо. Ми заслужили право грати га цій стадій та маємо показати свій футбол», – каже нігерієць і розповідає, як «його» футбол змінив Джан П’єро Ґасперіні.

«Прем’єр-ліга пасує моєму стилю: швидкість, техніка. Але вчитися культурі футболу в Італії – це щось особливе. Мені здається, я тепер краще розумію футбол, дивлюся на все інакше, помічаю деталі».

«Я зараз не можу назвати себе вінгером. Вінгер залишається на фланзі, чекає м’яч, намагається обіграти опонента. Все це я можу. Але моя гра ширша. Можу йти в центр, можу йти на фланг, можу забивати, бути небезпечним у штрафному. Можу пасувати, створювати чи бити головою. Містер Ґасперіні зробив так, що мені стало набагато легше».

Відео: youtube.com/@LCFC

Експерт Paramount+ Алессандро Дель П’єро бере коментар у тренера Дортмунда Едина Терзича після чвертьфіналу ЛЧ.