Listening де еле 5 харипти былгап атырсыз ба нервиниз шыгып 😂
😭12💔6🤣2😁1🎄1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Тусингенлер бир реакция билдирип койамыз😁
🤣44🤪4👍1
Группа, жуп группа ушын ертен сабак болады, тақ группа ушында бесинши куни сабак болады. Хамме калмай келсин! Взносларды жауып таслан. Китапка акша алып келинлер. Ози санаулы китап
👌14👍3
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🆒18🗿9🤣5🥴3💅3🤮2🍓1💋1👻1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
❤27👍7🗿6🥰3💯3👎2💅2💋1👨💻1
Группа ертен китаптын акшасын алып келмесениз, шыгарып улгермей каламыз. Ертен саат 14:30 дан 17:00 га шекем аудитория да боламан. Келип берип кетин или кликтен таслан. Китаптын пулы 60мын
Жане бир марте айтаман, тайарлык оз уактында бола береди. Еки Beginner группа ушын тийсли. Саат 15:00 те!
👍10
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
❤🔥13💋6👍4🔥4💯1
Не кылып атырсызларай? Енди ойланып жатырсыз ба? Пай багана сорауга мынандай кылып жуап бериуим керек еди, мынандай кылып writing жазум керек еди деп, енди зор идейалар келип атыр ма?😂😂
😁16🤣6😢5💯5👍2🙉1
Тайарлыклар, кундеги уакыттан баслап бола береди. Хамме кешикпей келсин сабакларына
👌9
Группа? Китап алганлар, китапынызда проблема жок ба? Ишиндеги бетлер толык ба? Асиресе workbook?
👍5
Хамме келе берсин тайарлыгана. Бал ертен шыгады. Егер балыныз томен болып калса, хапа болманлар. Себеби жожани гузде санаймыз😊 ягный Elementary дин китаплыгында сойлесемиз еле деп оз озинизге уаде берин. Мен сизлерге айтканман, егер кате кылмасаныз, Инглиз тилин уйрене алмайсыз деп. Бал шыккан уакытта, кай дарежениз слабый екенин билип аласыз. Хам сонын устинде каттыга берилип окып, сол дареженизди котерип алын. Есинизде болсын, Nobody is perfect 😉. Мен сизлерге исенемен, колыныздан келеди❤️
❤31👍4🥰4❤🔥3💋2⚡1😁1🫡1