Digital Soldier 🇭đŸ‡ș
968 subscribers
3.71K photos
3.39K videos
957 links
A MSM narratíva mentes világ 🌎🌍🌏
Download Telegram
Libanoni tĂ©vĂ©s mƱsorvezetƑ, Walid Abboud

Hala Al-Arabiya TV (Libanon)
2025. jĂșnius 16.
Digital Soldier 🇭đŸ‡ș
Photo
📍LIBANON:
Hagyjatok minket békén.
Igen, hagyjatok minket békén.
Hagyjatok minket bĂ©kĂ©n, Ă©s vigyĂ©tek magatokkal a fegyvereiteket, a drĂłnjaitokat, a rakĂ©tĂĄitokat, a szĂłszĂłlĂłitokat, a zĂĄszlĂłitokat, a LegfƑbb VezetƑtöket, az IrĂĄnotokat Ă©s az (EllenĂĄllĂĄs) Tengelyeteket.
Hagyjatok minket békén.
A ti „nagyszerĆ±â€ IrĂĄnotok atom bombĂĄt telepĂ­tett közĂ©nk, Ă©s „becsĂŒlet” nevĂ©ben igazolta annak lĂ©tjogosultsĂĄgĂĄt, miközben minket Ă©s a sajĂĄt nĂ©peteket is hĂĄborĂșk emĂ©sztik, Ă©s az Ă©hsĂ©g öli meg.
Ami pedig a ti „istenfĂ©lƑ” pĂĄrtotokat (Hezbollah) illeti, az fegyvereket Ă©s drĂłnokat telepĂ­tett Libanon egĂ©sz terĂŒletĂ©re, azt ĂĄllĂ­tva, hogy azĂ©rt van itt, hogy megmentse Libanont, de lĂĄm, Ă©ppen Libanont pusztĂ­tja el.
Ne tartsatok fogva minket!
Ne lĂĄncoljĂĄtok meg az ĂĄlmainkat!
HagyjĂĄtok abba a gazdasĂĄgunk kifosztĂĄsĂĄt!
HagyjĂĄtok abba a gyermekeink meggyilkolĂĄsĂĄt!
Hagyjåtok abba a zsarolåsunkat és a vilåg zsarolåsåt!
Hangosan és egyértelmƱen kijelentem:
Hagyjatok minket békén!
MĂĄr nem tekintĂŒnk rĂĄtok ellenĂĄllĂĄsi mozgalomkĂ©nt.
Amikor rĂĄtok nĂ©zĂŒnk, csak a hĂĄborĂș zƱrzavarĂĄval talĂĄlkozunk, Ă©s csak a halĂĄl szagĂĄt Ă©rezzĂŒk.
Fegyvereitek pajzs helyett zajjå, menedék helyett börtönné våltak.
Földalatti dróngyåraitok olyanok, mint az ålmaink sírjai a felszínen.
Hagyjanak minket békén.
Ti nem vagytok a sorsunk, Ă©s nem fogjuk hagyni, hogy a tĂ©veszmĂ©itek tĂșszul ejtsenek minket.
Ki mondta nektek, hogy a Qom Ă©s TeherĂĄn parancsait követƑ fegyvereitek ellenĂĄllĂĄst jelentenek?
Ki mondta nektek, hogy az IrĂĄn irĂĄnti hƱsĂ©g egyenlƑ a hazafisĂĄggal?
Menjetek el, és telepedjetek le azokban a tåvoli földeken.
Ez a ti IrĂĄnotok nem fog elutasĂ­tani benneteket.
VĂ©gĂŒl is kenyeret, sĂłt, fegyvereket, aranyat, rengeteg pĂ©nzt Ă©s Captagont cserĂ©ltek vele.
IrĂĄn nem fog hĂĄtat fordĂ­tani nektek, azutĂĄn, hogy ennyi szeretetet mutattatok irĂĄnta.
Menjetek el, mi békében akarunk élni.
Hagyjatok minket békén.
🧭 VAJON MI REJTƐZIK A HEGY GYOMRÁBAN? |
ROBERT C. CASTEL

◈──────────────────◈

Az Ali al-Taher-hegygerinc a Beaufort-vårtól néhåny kilométerre északra emelkedik Nabatiya fennsíkja és az azonos nevƱ våros fölé.
A hegy a korai iszlĂĄm idƑszak egyik hadvezĂ©rĂ©rƑl kapta a nevĂ©t, akinek sĂ­rhelye zarĂĄndokhelynek szĂĄmĂ­t a helyi sĂ­itĂĄk körĂ©ben.

A kilencvenes Ă©vekben, amikor gyakran kalandoztam errefelĂ©, a gerincet uralĂł izraeli erƑdĂ­tmĂ©ny, a Dla’at hatĂĄrozta meg a tĂĄjat: ez volt a legĂ©szakibb, elƑretolt helyƑrsĂ©g.
A taktikai szkander akkor is, akĂĄrcsak ma, folyamatosan dĂŒbörgött.

AztĂĄn jött a 2000-es kiĂŒrĂ­tĂ©s.
A DĂ©l-Libanoni Hadsereg — Ă©s vele az utolsĂł szuverĂ©n keresztĂ©ny politikai entitĂĄs a Közel-Keleten — azonnal összeomlott.
Az Ali al-Taher-hegy a Hezbollah, rajta keresztĂŒl pedig IrĂĄn kezĂ©be kerĂŒlt.
Felismerve a hely stratĂ©giai jelentƑsĂ©gĂ©t, a sĂ­ita szervezet emberei azonnal munkĂĄhoz lĂĄttak, Ă©s hosszĂș Ă©veken ĂĄt tĂșrtĂĄk a hegy gyomrĂĄt.

Hogy pontosan mi kĂ©szĂŒlt ott, senki sem tudta — Ă©s senki sem akart beszĂ©lni rĂłla.
Libanonhoz kĂ©pest a BalkĂĄn az irgalmas nƑvĂ©rek dalĂĄrdĂĄja, a környezƑ falvak lakĂłi pedig tisztĂĄban voltak vele: aki beszĂ©l, azzal Ășgy bĂĄnnak el, hogy attĂłl mĂ©g egy dajak fejvadĂĄsz is elhĂĄnynĂĄ magĂĄt.

Mi lehet ebben a nagy gonddal, mĂ©szkƑbe vĂĄjt föld alatti vĂĄrosban?

đŸ›Ąïž HarcvezetĂ©si pont?
đŸ›Ąïž RakĂ©tabĂĄzis?
đŸ›Ąïž A Hizballah politikai foglyai szĂĄmĂĄra kialakĂ­tott „Holtak HĂĄza”?

Annyi bizonyos, hogy a lĂ©tesĂ­tmĂ©ny olyan kulcsfontossĂĄgĂș, hogy a Hezbollah a jelentĂ©sek szerint mĂ©g a Karaoun-gĂĄt felrobbantĂĄsĂĄt Ă©s a LitĂĄni folyĂł medencĂ©jĂ©nek elĂĄrasztĂĄsĂĄt is fontolĂłra vette annak Ă©rdekĂ©ben, hogy megĂĄllĂ­tsa az IDF elƑrenyomulĂĄsĂĄt a komplexum felĂ© — akĂĄr egy dĂ©l-libanoni nemzeti katasztrĂłfa ĂĄrĂĄn is.

IrĂĄn gyorsan megakasztotta a tƱzszĂŒneti folyamatot, Ă©s Ășjra lezĂĄrta a Hormuzi-szorost, hogy ezzel gyakoroljon nyomĂĄst az EgyesĂŒlt Államokra.

Izrael pedig a maga rĂ©szĂ©rƑl egy igencsak baljĂłs kimenetelƱ konfrontĂĄciĂłt is megkockĂĄztatott Trump elnökkel, csak hogy birtokba vehesse azt, ami ott, a föld alatt megbĂșjik.

Vajon mi rejtƑzhet a hegy gyomrában?
❀3
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
📍KOLUMBIA 🇹🇮
A DROGBÁRÓ GUSTAVO PETRO IDEJE LEJÁRT

A kolumbiaiak az utcĂĄkra özönlöttek, miutĂĄn De La Espriella – a nemzet következƑ elnöke – hatalmas, jobboldali, Trump ĂĄltal tĂĄmogatott gyƑzelmet aratott.

A baloldaliak VESZÍTETTEK!

CSODÁLATOS NAP ez a kolumbiaiak szåmåra!

Vajon puszta vĂ©letlen-e, hogy a jobboldal felemelkedĂ©se egybeesik az USAID felszĂĄmolĂĄsĂĄval Ă©s a baloldali kĂŒlföldi tĂĄmogatĂĄsok megszĂŒntetĂ©sĂ©vel? đŸ”„đŸ”„
💯5
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
ÉLJEN KOLUMBIA!!!đŸ‡šđŸ‡ŽđŸ„łđŸ„łđŸ„ł —SZUPER MUNKA, HOGY LEGYƐZTÉTEK A SZOCIALIZMUST!!!
🙏3
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
📍KOLUMBIA 🇹🇮

A kolumbiaiak piros „MAKE COLOMBIA GREAT AGAIN” sapkĂĄkat viselnek, Ă©s az utcĂĄkon ĂŒnnepelnek, hogy Trump ĂĄltal tĂĄmogatott Abelardo De La Espriella megnyerte az elnökvĂĄlasztĂĄst.

HIHETETLEN LÁTVÁNY! đŸ•Šïž

Kolumbia este TELJESEN MEGƐRÜLT!
A Hazafiak vannak hatalmon.
👏3
Santiago Abascal đŸ‡Ș🇩
🇹🇮 KOLUMBIA ÚJ ELNÖKE
Amíg fel nem ébredsz
Harcolni fogunk érted!
INFORMÁCIÓS HADVISELÉS