DeepState Україна Карта бойових дій Deep State Костянтинівка Краматорськ Славянськ лінія фронту мапа діп стейт діпстейт дипстейт
2.33K subscribers
385 photos
219 videos
564 links
DeepState карта бойових дій в Україні.
Download Telegram
😎 Вітаємо фахівців департаменту кібербезпеки (ДКІБ) Служби безпеки України з професійним святом

🫡 Знищують ворога як фізично, так і в бінарному вигляді.

🛡 ДКІБ СБУ бере участь у захисті важливих об'єктів, таких як енергетичні мережі, банківські системи та транспортні мережі.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🏹 Ворог продовжує активний тиск в районі Степногірська

📍 На мапі позначено точки фіксації кацапської піхоти за останні декілька днів. Це точки виявлення та ураження в кількості від одного піхотинця до групи з 2-4 бійців. Можна побачити, що ворог не полишає спроб рухатися в Степногірську, який вони вже за їх заявами давно окупували, а також йдуть постійні спроби просунутися через Приморське в глибину території. Пілоти Сил Оборони щоденно працюють по противнику, намагаючись не дати закріпитися і накопичувати свою піхоту для подальшого просування.

🟡Фіксуються також спроби інфільтрацій в Лук'янівському та Новояковлівці. В останньому досі проводять зачистку, вишукуючи групу кацапів, яким вдалося пролізти і сховатися в селі. Однак проживуть вони там недовго без жодної підтримки.

🇷🇺 Нещодавно начальник ГШ московії заявив про активний наступ на Запоріжжя і відмітив "досягнення короткої дистанції до міста". Однак варто зауважити одну деталь, що "досягнення" здійснюються одноразовими штурмовими діями, де піхоту успішно ліквідовують українські пілоти.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🗡️ Робота бійців 148 ОАБр по кацапах в Покровську

📍 Варто звернути увагу на доволі велику кількість уражень в північній частині міста. На жаль, піхотинцями ворога там кишить і Сили Оборони намагаються їх вибити, знищувати і зменшити наступальний потенціал кацапів в цьому місті.

📍 Локація — Покровськ.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔴Новий випуск зведення від DeepState на нашому YouTube каналі

💬 Ситуація навколо Степногірська, де спростували кацапські фейкові заяви про наступ. Поговорили про обстановку навколо Покровська та Мирнограду, обговорили проблемні ділянки на Добропільському відтинку та в районі Костянтинівки. Згадали про просування в районі Оріхово-Василівки. А також про Ямпіль, Куп'янськ та Вовчанськ. Все це у нашому відео!

🚪 Переходьте за посиланням, дивіться, ставте вподобайки, залишайте свої коментарі (бажано не менше 8 слів😏) і не забувайте підписуватись на канал!

🎞 Посилання на відео: https://youtu.be/4rArvg38YT4?si=eMSWJlmuNtQzKRmN
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🖥 Як підтвердити термінал через ЦНАП і Дію

👥 В Україні запроваджують whitelist-режим для терміналів Starlink. Доступ до мережі матимуть лише перевірені та зареєстровані пристрої. Усі інші термінали буде відключено.

🔨 Якщо ви користуєтесь Starlink удома або на роботі, з 3 лютого потрібно підтвердити, що термінал належить саме вам. Зробити це можна через ЦНАП або портал Дія.

👤 Для фізичних осіб та ФОПів необхідно підготувати:
🛑KIT-номер, зазначений на коробці;
🛑UTID або Dish ID, доступний у налаштуваннях акаунту чи застосунку Starlink;
🛑номер облікового запису користувача на порталі Starlink;
🛑паспорт;
🛑картку платника податків.

🖋 Зверніться до будь-якого ЦНАПу. Подайте заяву адміністратору. Послуга безоплатна та займає мінімум часу.

🇺🇦 Для бізнесу з 3 лютого процес доступний онлайн:
🛑авторизуйтесь на порталі Дія за допомогою кваліфікованого електронного підпису;
🛑внесіть дані термінала;
🛑перевірте інформацію та підпишіть заяву.

Після верифікації
Підтверджений термінал Starlink продовжить працювати на території України без обмежень.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔄 Мапу оновлено

⚔️ Сили Оборони України відновили положення у Куп'янську. Ворог просунувся поблизу Удачного, Гришиного та Привілля.

💬 У випадку неточностей, можете повідомити нам про це через бот @newsdeepstatebot.

🗺 deepstatemap.live
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🦁 Пілоти 157 ОМБр показали кадри гри в хованки з кацапами, які залізли в ангари населеного пункту Іллінівка

🇷🇺 Противник шукає різноманітні шляхи, щоб пробиратися в Костянтинівку, пролазить через позиції СОУ та намагається ховатися деінде. Однак українські пілоти успішно знищують кацапських виродків. Поки що вдається утримувати цю ділянку саме таким чином, хоч це вже дзвінок, що русня все більше і більше активізовується у своїх цілях на Констаху.

📍 Локація — Іллінівка.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🇷🇺 Кацапи на техніці, зокрема трофейній, їдуть по південній частині Покровська

🏹 Місто продовжує поглинатися ворогом, який окрім піхоти активно заводить свою техніку, виставляє засоби РЕР, розпорошує по місцевості своїх пілотів, які дронами фактично контролюють логістику Покровсько-Мирноградської агломерації. Зокрема, кацапські пілоти зайняли повністю район 9-ти поверхівок, що дозволяє контролювати логістику в радіусі 10-ти кілометрів.

👷 Сили Оборони з останніх сил намагаються втримати північні околиці міста, відпрацьовуючи дронами по піхоті та здійснюють спроби зачисток, однак вести роботу в Покровську стає дедалі складніше. Противник часто фіксується в Гришиному, закріплюється на околицях в посадках, однак не може зробити цього в самому селі, тут ефективно дають відпір українські пілоти.

🏚 Мирноград перебуває у більш складному становищі через активний тиск ворога на місто. Одночасно з цим українські пілоти мають обмежені можливості працювати по Мирнограду, адже противник через Родинське здійснює рейди в тил, атакуючи позиції наших пілотів. Саме місто перебуває під постійним вогневим контролем ворога, як і вся логістика, що ускладнює будь-яке пересування там, однак наказу від вищого військового керівництва на відхід з Мирнограду немає. Тож остання точка опори для хоч якогось шляху лежить через Родинське. Ворог це чудово знає, розуміє і активно здійснює тиск на цей населений пункт, щоб окупувати його. Однак вогневий контроль місцевості по суті вже закрив можливості на спокійне пересування.

⚔️ Останні бої за Покровськ та Мирноград тривають...

📍 Локація — Покровськ.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔗 Продовжується верифікація Starlink — Федоров

📷 Громадяни активно вносять термінали Starlink до «білого списку». Це гарантує безперебійну роботу звʼязку після блокування неавторизованих пристроїв.

➡️ Наразі пріоритетом є усі термінали, які використовують Сили оборони.
Військовим необхідно передати номери терміналів Starlink через систему DELTA для внесення у «білий список».

Звертаюся до командирів усіх рівнів: організуйте верифікацію терміналів Starlink, щоб забезпечити безперервність та стабільність звʼязку.


🛑Не потрібно ставити власні термінали на баланс військової частини.
🛑Не потрібно передавати дані облікових записів Starlink.
🛑Достатньо внести термінал у «білий список», щоб він продовжив працювати.

ℹ️ Наступним етапом є перебудова процесу таким чином, щоб дані для реєстрації терміналів надходили в режимі реального часу.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔴Новий випуск зведення від DeepState на нашому YouTube каналі

💬 Успіхи в Купʼянську, останні бої за Покровськ та Мирноград. Ситуація навколо Костянтинівки та статистика за січень співвідношення окупації та штурмових дій з боку ворога . Про все це у нашому новому випуску.

🚪 Переходьте за посиланням, дивіться, ставте вподобайки, залишайте свої коментарі (бажано не менше 8 слів😏) і не забувайте підписуватись на канал!

🤝 Нас вже 100 тисяч підписників! Дякуємо всім за підтримку.

🎞 Посилання на відео: https://youtu.be/lf_vps-_2v4?si=Jowq1uuqq8VOzNO7
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
🇺🇦 ББС 67 ОМБр "Залізні соколи" поділилися відео ліквідації особового складу, квадроциклів та ЛАТ ворога поблизу Запорізького

📍 Локація — Запорізьке.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
⚔️ Генеральна битва за Донецьку область буде проходити в Слов'янську та Краматорську

🇷🇺 Але для цього московитам знадобиться ще мінімум декілька років з колосальними витратами людей та інших ресурсів. Риторичне питання — чи можемо ми просто так віддати нашу територію?

👥 Вчора мали можливість розповісти ці тези та описати ситуацію на фронті на Київському безпековому форумі послам різних країн, зокрема, Великої Британії, Франції, Німеччини, Данії, Канади, а також генералу Девіду Петреусу та іншим гостям форуму.

🟡Важливо, щоб наші західні партнери чули, що попри всі труднощі ми маємо можливість стояти проти московитів, однак нам необхідна їх допомога у цьому. Ми вже перетворили "другу армію світу" на армію, яка несе колосальні людські втрати, штурмує на мотоциклах і автомобілях, а логістикою є віслюки, верблюди і коні. московія знає лише мову сили і її необхідно демонструвати спільними зусиллям об'єднуючи наш досвід з озброєнням наших партнерів.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🔴Ситуація в районі Покровська продовжує погіршуватися

🏹 Противник затягує свою піхоту в північну частину Покровська, а на кадрах ви можете побачити, як кацапи, переодягнувшись в цивільний одяг вивозять тіла своїх 200-х виродків. Захід в місто сильно обмежений. Противник активно проводить дистанційне мінування. Ділянки, які вдається розмінувати, ворог одразу заміновує. Продовжуються також постійні спроби противника зайти в Гришине і останнім часом більша увага роботи пілотів прикута вже до цього населеного пункту, а не на Покровськ, чим користується ворог.

😐 Також за нашою інформацією за останні дні було декілька спроб з боку Сил Оборони завести особовий склад броньованою технікою. Хто надав таку команду навіть не потрібно писати, всі і так його знають... Автівки були знищені, особовий склад 300. Варто відмітити, що ворог посилив застосування кабів по позиціях Сил Оборони.

🏚 На Мирноградському відтинку ворог накопичується на фермах на півночі. Накопичує особовий склад в церкві, разом з цивільними, порушуючи, зокрема, норми гуманітарного права. Тривають хаотичні бої в північній частині міста рештками угрупування Сил Оборони, які знаходяться в Мирнограді, і на вихід яких немає жодних планів попри те, що Покровськ ось-ось перейде в руки кацапів.

🟡Також в полі зору починає все активніше з'являтися Родинське, де противник з кожним днем посилює свій тиск. Однак найбільша проблема, що ворог здійснює рейди невеликими групами піхоти на захід від Родинського в глибину нашої оборони і вишукує пілотів, які на сьогодні під загрозою потрапити у вогневий контакт з штурмовиками противника. Одночасно з цим, Родинське є останнім населеним пунктом, який дає можливість спроб вийти з Мирнограду, що дуже чудово розуміє ворог.

⚔️ Остані бої за Покровськ та Мирноград тривають....
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
👤 Сили Оборони України провели зачистку Придорожнього

🗺 В населений пункт інфільтрувалася група кацапів для "флаговтику". Бійці 33 ОШП провели контрдиверсійні дії і станом на зараз в селі ні одного під*ра.

📍 Локація — Придорожнє.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🇻🇦 Допомога від Ватикану

👥 У відповідь на наслідки московитських обстрілів енергетичної інфраструктури України Папа Лев XIV ініціював гуманітарну допомогу. За його дорученням до України було направлено 80 електрогенераторів, а також великі партії медикаментів і продовольства.

🗒 Допомога була організована через Дикастерій у справах служіння милосердю, який відправив три вантажівки з генераторами. Цей крок став відповіддю на звернення українських єпископів, які наголошували на критичній ситуації через сильні морози та руйнування енергомереж.

📁 Вантажівки вирушили з базиліки Святої Софії в Римі, церкви української громади в Італії, та вже прибули до Фастова та Києва. Разом із генераторами в Україну надійшли тисячі одиниць ліків

👤 Очільник Дикастерію, кардинал Конрад Краєвський, повідомив про підготовку ще одного вантажу з антибіотиками, препаратами від гіпертонії та продуктами харчування. Розподіл допомоги в Україні здійснюється через парафіяльні мережі різних єпархій.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
10 окрема гірсько-штурмова бригада отримала нового командира — ним став Олексій «Браво» Чужиков

🔄 Після падіння Сіверська та проблем на даній ділянці, військове керівництво прийняло рішення змінити також і командира 10 ОГШБр. І таке при зміні звучить не часто, але нарешті достойне призначення!

👤 Пана Олексія знаємо і товаришуємо давно. Мали можливість бачити його навички управління, поводження з особовим складом та чути його думки. Досвідчений військовий командир, який знає, що робити. Бригаді пощастило з командиром, а командиру з достойною бригадою, яка неодноразово демонструвала надлюдські можливості.

🫡 Успіхів і натхнення!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM