DeepState Україна Карта бойових дій Deep State Костянтинівка Краматорськ Славянськ лінія фронту мапа діп стейт діпстейт дипстейт
2.34K subscribers
386 photos
219 videos
564 links
DeepState карта бойових дій в Україні.
Download Telegram
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
👤 Бійці провели 130 днів на позиції

🌐 Останнім часом в мережі та медіа все частіше починають говорити про бійців, які перебували дуже довго на позиціях без ротацій. Однак турбує інтерпретація цих подій, адже поряд з героями, які демонструють мужність, силу, відвагу і надлюдські можливості відбувається героїзація самої події, яка аж ніяк не може сприйматися позитивно.

💢 На лінії бойового зіткнення було і залишається дуже багато випадків, коли бійці перебувають по 100, 200, а то й 300+ днів на позиціях. Чи є вони героями - безсумнівно! Це люди, які демонструють приклад для всього світу і кожному, що вони не можуть сказати "я втомився", перебуваючи в надскладних умовах. Але створення таких умов - це величезна проблема в армії, яка не змінюється місяцями і тільки погіршується.

❗️ Якщо й говорити про ці випадки, то з точки зору критичної проблеми, яку необхідно терміново вирішувати. Причини цієї проблеми різноманітні, але є одна найголовніша, з якої йдуть похідні - нестача особового складу. Десь це наслідок минулого, де було втрачено безгулздо багато людей, а десь системні перешкоди, які не дають набрати нових. Пріоритет надання людей штурмовим військам, залишає багато бригад Збройних Сил без особового складу, що змушує відправляти наявних на 100-200 днів на позиції або просто втрачаються ділянки фронту, бо немає ким тримати оборону. Або незрозуміла позиція командування різного рівня тримати людей в оточенні в якомусь населеному пункті, щоб просто повідомляти про його міфічне утримання. У багатьох бійців сіпається око від наказу "відновити", де також втрачаються люди. І ще багато-багато іншого.

🔴Це все причини того наслідку, коли бійці сидять по 100-200, а то й триста днів на позиціях. Кращими новини виглядають, коли бійцям провели ротацію і вони змогли отримати хоч якийсь відпочинок, після перебування на позиціях, але для цього потрібні дії для вирішення.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🎄 Адвент. День 23 — Дворічна

🏚 Центральна частина селища стала місцем запеклих боїв, адже Сили Оборони намагалися не дати ворогу захопити цей великий населений пункт. Довгий час в центрі ще були СПшки, коли позиції противника вже були західніше Дворічної.

📍 Локація.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔴Сіверськ перейшов під контроль ворога

ℹ️ Ось і настав той день, коли місто опинилося в червоній зоні і про що ми попереджали раніше. Однак, коли були перші фіксації закріплення ворога в населеному пункті, а ситуація ставала все більш критичнішою, для вищого командування в обличчі речників місто було повністю під контролем Сил Оборони. Зокрема, ми чули від речника ГШ Ковальова, що у нього в Сіверську друзі, які тримають місто, а ми поширюємо фейки і ворожу пропаганду.

😐 Тепер все стало на свої місця — місто окуповане ворогом, а бригади недоотримують людей.

🇷🇺 Населений пункт Грабовське також перейшов під контроль ворога.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🎄 Адвент. День 24 — південна частина Родинського

🏚 В цілому місто вже давно перейшло в список примар. Ворог намагається через Родинське вийти в тил і створити фізичне оточення наших військ у Мирнограді. Поки кацапів вдається стримувати.

🤝 Це був фінальний знімок цьогорічного Адвенту. Пишіть в коментарі чи сподобалося і яка світлина найбільше вразила.

📍 Локація.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🎄 З Різдвом Христовим!

🤝 Де б ви зараз не були: в окопі, вдома з сім'єю, за кордоном — відчуйте магію Різдва, яке об'єднує українців своєю суттю та цінностями. Різдво об'єднує нас і з рештою цивілізованого світу, адже ми всі разом святкуємо його. Наше майбутнє з Європою — ми про це заявили у 2014, у 2022 та продовжуємо потом та кров'ю доводити, що Україна не є частиною москальського способу існування.

🍲 Смачної куті та щасливого Різдва.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
🇺🇦 ББС 67 ОМБр "Залізні соколи" поділилася з вами ще одним звітом своєї роботи у районі Березового та Соснівки

💥 Знищуються антени, укриття, особовий склад та техніка.

📍 Локація — Березове.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
🎄У різдвяний час кожен хоче бути поруч з тими, кого любить

🫡 Ми думаємо про вас, ви — про нас, і саме це дає сили. Тут, на передовій, поруч побратими — ті, хто мовчки розуміє з півпогляду. Хто в потрібну мить кладе руку на плече.

🔥 Рідний дім, ваші посмішки і теплі слова підтримки — усе це відчувається навіть тут.

📹 Відео — Сухопутні війська України.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔄 В мережі з'явилося відео з екскурсією, яку проводять кацапи, по КСП одного з батальйонів ТрО

😳 На відео залишені прапори, робоча книга командира, робоча карта, ноутбуки, смартфони, планшети, флешки та печатки. Печатки належать в/ч А7127 колишнього 75 батальйону 102 ОБр ТрО, який після реформи став 1 лінійним батальйоном 106 ОБр ТрО. Але весь цей час батальйон підпорядковувався 102 ОБр ТрО.

⚔️ Такий стан КСП трапився через те, що його приблизно 18 грудня штурмував противник. Чому на КСП було багато управлінців, в тому числі командири рот, невідомо. Один ротних після штурму загинув, бо не встигли довезти на стабік.

🇷🇺 Очевидно, що противник проник туди вже після відходу і зняв дану "розпаковку".

📹 Дане відео підтверджує хаос та проблеми в управлінні підрозділів ТрО, які потребують негайної уваги вищого військового командування, для подальшого переформатування/реформування/оптимізації.

🏚 Також, це додатково підтверджує присутність ворога в центральній частині міста, але ситуація така, що зараз і наші є майже всюди, як і ворог. Тому Гуляйполе стає великою сірою зоною.

🛡Даною ситуацією вже займаються відповідні органи.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
⛳️ Оператори БпЛА 17 ЦСпП демонструють кадри ураження кацапів в Дронівці

🇷🇺 В населеному пункті давно фіксується ворог з численними спробами закріпитися. Сили Оборони ведуть постійні пошукові роботи в селі і намагаються знищувати ворога, але кількісна перевага противника дається взнаки.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
✈️ Бійці РУБпАК «Вирій» продовжують знищувати кацапів в районі Степногірська

🇷🇺 Набільша проблема напрямку - постійна інфільтрація противника в Приморське та Степногірськ й навіть за його межі в глибину. Однак дронщики Сил Оборони без перестану намагаються цьому запобігати.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
📤 Зняття комбригів після втрати Сіверська

📰 Будемо оперувати статтею, яка вийшла на Українській правді, де вказано, що з посади очільника бригади зняли командира 54 ОМБр, яка безпосередньо відповідала за оборону міста. А також на черзі комбриг 10 ОГШБр, який при поверненні також має бути відсторонений. Його бригада тримає оборону південніше від Сіверська, кудою почав затягуватися противник в саме місто.

🟡Причини - неправдиві доповіді в своїх смугах відповідальності. Чи новина це для нас? Той хто слідкує за нами, то знає, що давно вже ні, адже саме на цьому ми наголошували, коли Сіверськ почав падати. Чи єдині це командири, до яких є питання в тому районі - ні, адже в Сіверськ почали заходити не тільки з півдня і в глибині території ворог фіксується не тільки на півдні, а й занепокоєння викликає північна сторона.

Зазвичай, коли когось знімали з очільника бригади, де були різноманітні причини, але точно не позитивні, то ці люди опинялися просто в інших бригадах або на вищих посадах. Чергова можливість переконатися, чи є якісь зміни в таких зняттях або ж ми просто робимо це даремно і помилки будуть повторюватися.

🫡 Окрема увага речникам ГШ, у яких "були друзі" на Сіверську, які передавали, що Сіверськ тримається під контролем Сил Оборони. Хоча питання, а чи є ті "друзі" взагалі...
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🕯Загинув командир підрозділу РДК — Денис Нікітін

✈️ Денис Нікітін загинув унаслідок атаки FPV-дрона на Запорізькому напрямку.

🔄 Був родом з москви, побував на "Революції гідності" у 2013-2014 рр, а у 2017 році переїхав в Україну. Був націоналістом і розумів, що в нинішніх кордонах рф буде завжди загрозою для України, тому відстоював ідею роздробленості ворога.

⚔️ Його підрозділ став відомим завдяки рейдам на територію московії.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🤬 Кацапи розстріляли трьох бійців Сил Оборони України південніше Гуляйполя

📆 Подія мала місце 20 грудня 2025 року. Бійці однієї з механізованих бригад мали зайняти позиції, які перед цим були самовільно залишені іншим підрозділом, але там на них вже чекав ворог.

🔄 Даний випадок є черговим порушенням звичаїв та правил ведення війни, а також демонструє злочинну суть військово-політичного керівництва московії.

🤝 Вдячні Омбудсмену та всім небайдужим, які поширюють інформацію про воєнні злочини ворога на західну аудиторію. Світ має знати та розуміти кому завтра буде подавати руку.

📍 Локація — Гуляйполе.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🦅1 КНГУ "Азов" звітує про результати Добропільської наступальної операції

🏹 У серпні для корпусу була визначена зона відповідальності на Покровському напрямку, де розгорнулися ключові події битви за Донеччину. Підрозділи корпусу разом із приданими та підпорядкованими силами мали зупинити та ліквідувати противника, який здійснив прорив бойових порядків Сил оборони України в напрямку н.п. Добропілля.

🇷🇺 Починаючи з 4-го серпня по 29 грудня 2025 року втрати противника становлять:
🟠безповоротні — 12 492 осіб;
🟠санітарні — 8 346;
🟠взято в полон — 185.

🇷🇺 За п’ять місяців контрнаступальної операції знищено і пошкоджено велику кількість ворожої техніки:
🟠93 танка;
🟠259 бойових броньованих машин;
🟠314 гармат;
🟠1821 одиниць легкої, важкої автомобільної та мототехніки. З них легкових автомобілів — 618; важкої автотехніки – 33; спецтехніки – 43; мотоциклів та баггі — 1127 одиниць.
🟠3579 БПЛА різних типів.

😃 Якби сказав один із офіційний речників, знищено 5-10 під*рів, 12 492 з яких...
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
⚔️ Сили Оборони України продовжують утримувати позиції в більшій частині Гуляйполя, але подальша оборона міста стає вкрай складною через рельєф місцевості

🇷🇺 Місто перебуває повністю у сірій зоні, бо противник, як і наші сили, присутній практично всюди. В одному підвалі можуть бути бійці Сил Оборони України, а в сусідньому противник. У відкриту діють лише штурмові групи, яких у противника значно більше, тому він може дозволити собі зняти відео в центрі Гуляйполя з прапором.

Але основну складність для наших підрозділів складає рельєф, адже Гуляйполе в низовині і заводити людей в місто стає складною задачею. І для ворога ситуація аналогічна, але особового складу в них більше в рази, тому їм байдуже на рельєф.

🧱 Незважаючи на важкі бої за місто та його околиці, не варто забувати про те, що кимось треба вибудовувати рубіж оборони за Гуляйполем, щоб не було повторення ситуації з Авдіївкою, коли ворог просто почав сунути на Покровськ, бо "підготовлені рубежі" виявилися не підготовлені.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🪖 Оборонні гіганти Європи спрямують майже $5 млрд на дивіденди цьогоріч

🖥 Про це йдеться у матеріалі Financial Times.

📈 У дослідженні Vertical Research Partners, проведеному для Financial Times, зазначається, що вісім найбільших оборонних компаній Європи цього року готують рекордні виплати акціонерам. Аналіз діяльності сектору за останнє десятиліття показує, що основна частина цих прибутків буде виплачена у формі підвищених дивідендів, обсяг яких досягне 10-річного максимуму.

🤑 Попри масштабні виплати власникам, дослідження також фіксує значне зростання внутрішніх інвестицій в європейський оборонний сектор. Компанії суттєво розширюють виробничі потужності, що стало прямою відповіддю на повномасштабне вторгнення московії.

👀 Також в матеріалі зазначають, що на противагу цьому росту, прибутки акціонерів шести найбільших оборонних компаній США (Lockheed Martin, General Dynamics, Northrop Grumman, RTX Corporation, L3Harris Technologies та Huntington Ingalls) впали після досягнення 10-річного піку в 2023 році.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM