DeepState Україна Карта бойових дій Deep State Костянтинівка Краматорськ Славянськ лінія фронту мапа діп стейт діпстейт дипстейт
2.34K subscribers
386 photos
220 videos
565 links
DeepState карта бойових дій в Україні.
Download Telegram
🏚 Законодавці планують створити робочу групу для впорядкування однієї з найбільш спірної сфери України — рієлторських послуг

💬 Про це заявила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку і містобудування. Парламент буде працювати над цією проблемою після остаточного ухвалення законопроекту «Про основні засади житлової політики» (№12377), над яким зараз активно працюють законотворці.

Уже були петиції до Президента та уряду стосовно того, щоб вплинути на ситуацію з незрозумілими правилами роботи рієлторів в Україні. Ба більше, прем’єр-міністерка доручила надати пропозиції, що робити з цим ринком. Тому в прикінцевих положеннях законопроєкту №12377 ми прописали, що впродовж місяця після ухвалення й підписання цього закону наш Комітет надасть законодавчі пропозиції для парламенту, яким чином врегулювати питання роботи на ринку фахівців з нерухомості.


🟡Ця тема є однією з найбільш "гарячих" на ринку нерухомості України. Ситуація склалася парадоксальна: величезний ринок з мільярдними обертами фактично працює без спеціального профільного закону. Наразі існує велика кількість причин обурення суспільства в роботі рієлторів, які дурять людей та необгрунтовано висувають суми за свої нібито послуги. Основна проблема — це низький поріг входу в професію та відсутність стандартів. Це породжує хаос, де поруч із професійними брокерами працюють шахраї або некомпетентні "відкривачі дверей".

🛑Проблема "Хто платить комісію? — в Україні склалася практика, коли рієлтора наймає продавець/орендодавець, а комісію (зазвичай 3-5% або 50% від оренди) змушують платити покупця/орендаря.
🛑Фейкові оголошення — близько 50-70% оголошень на дошках нерухомості — це неіснуючі об'єкти.
🛑Інформаційні послуги — "офісні" рієлтори, які беруть передоплату, наприклад, 500-1000 грн, просто за список номерів телефонів власників, які часто вже неактуальними.
🛑Відсутність відповідальності — більшість рієлторів не несе жодної юридичної чи матеріальної відповідальності за перевірку документів.
🛑Примус та нав'язливість — рієлтори часто крадуть фотографії власників, розміщують їх від свого імені, а коли з'являється реальний покупець, не дають йому сконтактувати з власником напряму, блокуючи угоду, доки їм не гарантують комісію.

❗️ Тому багато українців підтримує ініціативу створення законодавчого регулювання цієї сфери, яка буде чесно та обгрунтовано надавати свої послуги.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
💥 Ексклюзив від Батальйону безпілотних систем "Рубака" 77 ОАеМБр — кацапи знову вилізли з газової труби і це стало для них черговим чорним днем з 40 200-ми

🏹 Штурмові дії відбувалися 16 грудня північніше Новоплатонівки. Виродки знову вирішили скористатися газопроводом, який йде від Сватового до Осколу, але щось пішло не за планом.

🪓 77 ОАеМБр виявила групи противника, які в кількох місцях вилазять з труби і бомберами почала ліквідацію. Загалом, на даній ділянці в той день було знищено 40 документально підтверджених окупантів, а у всій смузі бригади 54 — дане число демонструє втрати, які ворог легко може собі дозволити.

◼️ Ще один цікавий факт, що у трубу запхали ще й іноземних найманців з Африки. Навіть, у Netflix будуть задоволені від даного відео.

📍 Локація — Новоплатонівка.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🎄 Адвент. День 20 — "ромб" Степногірська

🏚 Місце, де бійці Сил Оборони України зупинили стрімкий рух противника з Кам'янського у напрямку річки Конка. Після місяців важких боїв, тепер наша авіація дорозбирає цей мікрорайон, адже він практично весь вже під ворогом.

📍 Локація.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🟡Утримання прикордоння на прикладі Грабовського

👥 Можна повідомляти про "прорив" в прикордонній зоні, переважаючою кількістю ворога. Але якщо подивитися на те, як утримувалася прикордонна ділянка в Грабовському, то "переважаюча" кількість противника тут поняття широке.

👀 Група, схожа на особовий склад зі зброєю, яка утримувала там позиції абсолютно безвідповідально ставилися до виконання задач, а найдивніше, що це ніхто не перевіряв і не контролював. Зокрема, бійці надавали свою табельну зброю місцевим, безпечно поводилися під ворожими дронами та могли під тими ж дронами "накривати поляну". А тепер противник публікує кадри цих всіх подій, де ворог скористався можливістю віджати людей, взявши їв в полон, бо просто можуть легко це зробити.

Наразі, село перебуває в сірій зоні. Чи захоче противник його утримувати вже під постійними ураженнями наших дронів - покаже час.

🔴Але це двінок того, що необхідно провести аудит прикордонних ділянок і перевірити утримання позицій, щоб потім не довелося робити заяв про відступ через спроби противника "прорвати" кордон, "переважаючою кількістю".
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🎄 Адвент. День 21 — Велика Новосілка

🏚 Стрімка втрата Великої Новосілки досі залишається загадкою, на рівні з втратою Селидового. Під час літнього контрнаступу 2023 року селище було важливим опорним пунктом для удару на Бердянськ. Перебуваючи у статусі прифронтового, ворожа артилерія практично знищила селище, хоча ще є будинки які можна назвати "умовно вцілілими".

📍 Локація.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🧌Поблизу Гуляйполя різдвяний монстр Крампус затягнув кацапського солдата у свою печеру

⚔️ Бійці 225 ОШП зафільмували як неслухняного кацапа затягує злий монстр Крампус, який перед Різдвом приходить до всіх, хто погано себе поводив протягом 2025 року.

А як ви себе поводили в цьому році?
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔴Новий випуск зведення від DeepState на нашому YouTube каналі

💬 Ситуація навколо Грабовського — нюанси, на які варто звернути увагу та необхідність аудиту держкордону. Саботаж офіцерів в Гуляйполі, покидання позицій бійцями та бої за місто. А також поговорили про ситуацію в районі Покровська та Мирнограду.

🚪 Переходьте за посиланням, дивіться, ставте вподобайки, залишайте свої коментарі (бажано не менше 8 слів😏) і не забувайте підписуватись на канал!

🎞 Посилання на відео:
https://youtu.be/8nL1hrCZE9c?si=ehhWAMsjbgdXjScu
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🎄 Адвент. День 22 — Андріївка

🏚 За Андріївку були доволі тривалі бої. Сили Оборони України регулярно проводили зустрічні бої. І це закінчилося доволі незвичною лінією зіткнення, яку не міг усвідомити мозок людини із західної півкулі.

📍 Локація.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🖥 Швейцарія екстрадувала в Німеччину українця, якого підозрюють у підготовці диверсії

Про це йдеться у прес-релізі прокуратури ФРН.

💭«Сьогодні (23 грудня 2025 року) слідчий суддя Федерального суду виконав ордер на арешт українського громадянина Євгена Б. 13 травня 2025 року обвинувачений був затриманий у кантоні Тургау (Швейцарія) і переведений до в'язниці в Базелі, сьогодні був переданий до Німеччини», — йдеться у повідомленні.


📪 Українця підозрюють у актах саботажу, а саме у організації «підпалів та вибухів вантажних перевезень у Німеччині». Він був частиною злочинної групи, які нібито мали надсилати посилки з Німеччини одержувачам в Україні – з ймовірним наміром, щоб ці посилки вибухнули або спалахнули під час транспортування.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
👤 Бійці провели 130 днів на позиції

🌐 Останнім часом в мережі та медіа все частіше починають говорити про бійців, які перебували дуже довго на позиціях без ротацій. Однак турбує інтерпретація цих подій, адже поряд з героями, які демонструють мужність, силу, відвагу і надлюдські можливості відбувається героїзація самої події, яка аж ніяк не може сприйматися позитивно.

💢 На лінії бойового зіткнення було і залишається дуже багато випадків, коли бійці перебувають по 100, 200, а то й 300+ днів на позиціях. Чи є вони героями - безсумнівно! Це люди, які демонструють приклад для всього світу і кожному, що вони не можуть сказати "я втомився", перебуваючи в надскладних умовах. Але створення таких умов - це величезна проблема в армії, яка не змінюється місяцями і тільки погіршується.

❗️ Якщо й говорити про ці випадки, то з точки зору критичної проблеми, яку необхідно терміново вирішувати. Причини цієї проблеми різноманітні, але є одна найголовніша, з якої йдуть похідні - нестача особового складу. Десь це наслідок минулого, де було втрачено безгулздо багато людей, а десь системні перешкоди, які не дають набрати нових. Пріоритет надання людей штурмовим військам, залишає багато бригад Збройних Сил без особового складу, що змушує відправляти наявних на 100-200 днів на позиції або просто втрачаються ділянки фронту, бо немає ким тримати оборону. Або незрозуміла позиція командування різного рівня тримати людей в оточенні в якомусь населеному пункті, щоб просто повідомляти про його міфічне утримання. У багатьох бійців сіпається око від наказу "відновити", де також втрачаються люди. І ще багато-багато іншого.

🔴Це все причини того наслідку, коли бійці сидять по 100-200, а то й триста днів на позиціях. Кращими новини виглядають, коли бійцям провели ротацію і вони змогли отримати хоч якийсь відпочинок, після перебування на позиціях, але для цього потрібні дії для вирішення.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🎄 Адвент. День 23 — Дворічна

🏚 Центральна частина селища стала місцем запеклих боїв, адже Сили Оборони намагалися не дати ворогу захопити цей великий населений пункт. Довгий час в центрі ще були СПшки, коли позиції противника вже були західніше Дворічної.

📍 Локація.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔴Сіверськ перейшов під контроль ворога

ℹ️ Ось і настав той день, коли місто опинилося в червоній зоні і про що ми попереджали раніше. Однак, коли були перші фіксації закріплення ворога в населеному пункті, а ситуація ставала все більш критичнішою, для вищого командування в обличчі речників місто було повністю під контролем Сил Оборони. Зокрема, ми чули від речника ГШ Ковальова, що у нього в Сіверську друзі, які тримають місто, а ми поширюємо фейки і ворожу пропаганду.

😐 Тепер все стало на свої місця — місто окуповане ворогом, а бригади недоотримують людей.

🇷🇺 Населений пункт Грабовське також перейшов під контроль ворога.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🎄 Адвент. День 24 — південна частина Родинського

🏚 В цілому місто вже давно перейшло в список примар. Ворог намагається через Родинське вийти в тил і створити фізичне оточення наших військ у Мирнограді. Поки кацапів вдається стримувати.

🤝 Це був фінальний знімок цьогорічного Адвенту. Пишіть в коментарі чи сподобалося і яка світлина найбільше вразила.

📍 Локація.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🎄 З Різдвом Христовим!

🤝 Де б ви зараз не були: в окопі, вдома з сім'єю, за кордоном — відчуйте магію Різдва, яке об'єднує українців своєю суттю та цінностями. Різдво об'єднує нас і з рештою цивілізованого світу, адже ми всі разом святкуємо його. Наше майбутнє з Європою — ми про це заявили у 2014, у 2022 та продовжуємо потом та кров'ю доводити, що Україна не є частиною москальського способу існування.

🍲 Смачної куті та щасливого Різдва.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
🇺🇦 ББС 67 ОМБр "Залізні соколи" поділилася з вами ще одним звітом своєї роботи у районі Березового та Соснівки

💥 Знищуються антени, укриття, особовий склад та техніка.

📍 Локація — Березове.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
🎄У різдвяний час кожен хоче бути поруч з тими, кого любить

🫡 Ми думаємо про вас, ви — про нас, і саме це дає сили. Тут, на передовій, поруч побратими — ті, хто мовчки розуміє з півпогляду. Хто в потрібну мить кладе руку на плече.

🔥 Рідний дім, ваші посмішки і теплі слова підтримки — усе це відчувається навіть тут.

📹 Відео — Сухопутні війська України.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔄 В мережі з'явилося відео з екскурсією, яку проводять кацапи, по КСП одного з батальйонів ТрО

😳 На відео залишені прапори, робоча книга командира, робоча карта, ноутбуки, смартфони, планшети, флешки та печатки. Печатки належать в/ч А7127 колишнього 75 батальйону 102 ОБр ТрО, який після реформи став 1 лінійним батальйоном 106 ОБр ТрО. Але весь цей час батальйон підпорядковувався 102 ОБр ТрО.

⚔️ Такий стан КСП трапився через те, що його приблизно 18 грудня штурмував противник. Чому на КСП було багато управлінців, в тому числі командири рот, невідомо. Один ротних після штурму загинув, бо не встигли довезти на стабік.

🇷🇺 Очевидно, що противник проник туди вже після відходу і зняв дану "розпаковку".

📹 Дане відео підтверджує хаос та проблеми в управлінні підрозділів ТрО, які потребують негайної уваги вищого військового командування, для подальшого переформатування/реформування/оптимізації.

🏚 Також, це додатково підтверджує присутність ворога в центральній частині міста, але ситуація така, що зараз і наші є майже всюди, як і ворог. Тому Гуляйполе стає великою сірою зоною.

🛡Даною ситуацією вже займаються відповідні органи.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM