DeepState Україна Карта бойових дій Deep State Костянтинівка Краматорськ Славянськ лінія фронту мапа діп стейт діпстейт дипстейт
2.34K subscribers
386 photos
220 videos
565 links
DeepState карта бойових дій в Україні.
Download Telegram
DeepState Україна Карта бойових дій Deep State Костянтинівка Краматорськ Славянськ лінія фронту мапа діп стейт діпстейт дипстейт
➡️ В результаті успішної операції Сил Оборони було заблоковано противника у Куп'янську та зачищено всю північно-західну околицю міста ⚔️ Важка і довга операція триває, адже кацапські анклави ще є у центральній частині міста. У мережі вже чимало кадрів, які…
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Сьогодні – Купʼянський напрямок, наші воїни, які тут досягають результатів для України. Багато росіяни говорили про Купʼянськ – ми бачимо. Був, я привітав хлопців. Дякую кожному підрозділу, всім, хто бʼється тут, всім, хто знищує окупанта.  
 
Сьогодні надзвичайно важливо досягати результатів на фронті, щоб Україна могла досягати результатів у дипломатії. Саме так це працює: всі наші сильні позиції всередині країни – сильні позиції в розмові щодо закінчення війни. Дякую кожному воїну! Пишаюся вами! Дякую всім нашим Сухопутним військам – сьогодні виключно ваш день. Дякую, хлопці. 
 
Слава Україні!
DeepState Україна Карта бойових дій Deep State Костянтинівка Краматорськ Славянськ лінія фронту мапа діп стейт діпстейт дипстейт
🔴Тепер із СЗЧ тільки в штурмові війська 🖋 Вище військове командування направляє директиви із вказівками про заборону здійснення агітаційних заходів та видачу рекомендаційних листів бригадам для залучення бійців, які повертаються із СЗЧ на службу. Одночасно…
🔴Тепер із СЗЧ тільки в штурмові війська 2.0

👥 Вчора в медійному просторі було палке обговорення навколо директив щодо СЗЧ, де в одній було передбачено заборону агітацій та видачу рекомендаційних листів, а в іншій вказано про надання пріоритету передачі бійців з батальйону резерву в штурмові полки, батальйони та декілька бригад. Важливо зазначати, що ДШВ в списку не було, як це подавалося в медіа.

🇺🇦 Після цього було здійснено заяву від Генерального Штабу про проведення "реформ" в системі переведення. Зокрема, було зазначено про перехід на електронну форму обміну рекомендаційних листів між військовими частинами, а також спрощено механізм призначення на посади в нових вч бійців, які повернулися з СЗЧ. Таким чином командування "веде боротьбу" з процесом переведення через СЗЧ, яке зайняло велике відсоткове співвідношення поряд з іншими причинами походу туди бійців.

Наразі поки невідомо, чи введена реформа електронного документообігу в цьому процесі є виключною і чи скасовані повністю можливості подати такі рекомендації (відношення) фізично. Але скоріше за все ні, і саме відповідними директивами про заборону ведення агітацій та приймання рекомендаційних листів лінійних бригад ЗСУ щодо бійців, які пішли в СЗЧ та пріоритетом надання людей в так звані "штурмові війська" намагаються "боротися" з цим процесом.

📌 З одного боку дійсно була проведена така реформа, яка має місце для заяв, що стосується проблеми СЗЧ. Але з іншого боку, внутрішніми нормативно-правовими актами фактично ігнорується рішення Ставки Верховного Головнокомандувача, тобто Президента, про справедливий розподіл бійців між бригадами. Адже вказівка про надання пріоритету окремим підрозділам "штурмових військ" це не про справедливий розподіл в часи, коли бригади кричать про нестачу людей і втрачають через це позиції. На практиці підтверджується велика частина фактів, коли лінійним бригадам ЗСУ не надаються люди, а для багатьох бригад якраз поповнення бійцями ЗСЧ було останнім ковтком повітря необхідності в бійцях.

🚫 Одночасно з цим, дана "реформа" абсолютно не вирішує проблему з переведенням, яка є нагальною на сьогодні. І якраз переведення через СЗЧ, було хоч і прогалиною, але дієвим механізмом реалізувати нормальний перехід. Дана "реформа" сковує бійців в цій можливості і змушує отримувати обмежений вибір продовження своєї служби. На жаль, командування не хоче бачити корінь проблеми і вирішувати її, вважаючи, що "дієвий" механізм вже розроблено і він "працює".

🟡 І той хто заявляє, що це фейк, зокрема, ходячи по ефірах — свідомо обманює суспільство, адже дані директиви існують, факти недоотримання бійців в бригадах існують, а військовослужбовців демотивує не наголошення на проблемі, а обмеження в діях, які зберігають хоч якусь мотивацію продовжувати вести боротьбу і так в нелегкій війні. Дуже дивно спостерігати як саботується рішення Ставки Верховного Головнокомандувача, де хитрими і підступними способами продовжує поповнюватися склад одних військ, поки бригади, які роками тримали ділянки їх втрачають, бо є критична нестача людей.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🤖 Оновлено версію застосунку мапи бойових дій в Google Play та Apple Store

⬜️Виправлено чимало помилок та багів. Головне — пофіксили білий екран, який з'являвся після кліку на назву населеного пункту в телеграм.

🐞 Якщо після оновлення Ви помітили баг, то повідомте нам.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🎄 Адвент. День 12 — лісосмуги південніше Мирнограду

🏹 Ще одне місце, де ворог планував дійти до Покровська, але завдяки продуманим інженерним рішенням та стійкості підрозділів, цього вдалося уникнути.

📍 Локація.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🎄 Адвент. День 13 — шахта №2 шахтоуправління "Покровське"

🏚 Хоч противник і контролює шахту у Котлиному, але втрати під час утримання, завдані Силами Оборони, поніс значні.

📍 Локація.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
🦅 7 КДШВ опублікував епічні кадри знищення кацапської колони, яка через туман хотіла з Покровська заїхати в Гришине

🇷🇺 На відео можна побачити як вони розгублено чекають прильотів і лише потім починають тікати, несучи втрати від артилерійського вогню.

📍 Локація — Покровськ.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🎄 Адвент. День 14 — північна частина Лисівки

⚔️ Важкі бої, які вели 25 ОПДБр та 1 ОШП в даному районі, відобразилися на супутникових знімках. На них видно, що бої були за кожен будинок та укриття.

📍 Локація.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🎄 Адвент. День 14 — Забалка у Торецьку

⚔️ Як і в багатьох інших днях адвенту, тут були тривалі та важкі бої, про що свідчать руїни на місці колись великого району міста.

📍 Локація.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
🗺 За останні 3 роки та 8 місяців (44 місяці або 1350 днів) ворог захопив 23% Донецької області, а під контролем Сил Оборони України залишається 22.6%

🏹 Хоч динаміка окупації Донеччини залишається у розрізі щоденних оновлень доволі жвавою, але в контексті контролю над усієї областю — дуже повільною.

📊 До повномасштабного вторгнення бойовики терористичних проросійських угруповань контролювали приблизно 32% області. За перші 40 днів вторгнення через провал оборони на півдні України та оточення Маріуполя, кацап зумів захопити ще 22.4% Донеччини. Після цього темпи просування спали, адже Сили Оборони стали від Великої Новосілки до Вугледару, а кацап стирався у штурмах ДонУРу (Донецького укріпленого району).

📋 Історичний факт, що німецький Вермахт за неповні 47 місяців умудрився від Західного Бугу дійти до Москви та Сталінграду, а також повернутися в Берлін. Натомість "друга армія світу" за майже аналогічний період дійшла від Донецька до Покровська.

♣️ Яким чином американські партнери вважають такий "черепаховий наступ" козирем — зрозуміти складно. Хоча, звісно, і ми не в змозі за нинішньої конфігурації сил звільнити всі міжнародно визнані території.

🤷🏻‍♂️ В цілому, якщо великих змін не буде, то для окупації всієї Донеччини кацапам треба буде не менше 3 років. І в чому тут козир — пишіть у коментарях до публікації.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
😎 Служба Безпеки України опублікувала кадри ураження підводного кацапського човна у Новоросійську

🫡 Чергова унікальна спецоперація від СБУ, яка демонструє силу українських силових структур.

Вперше в історії підводні дрони «Sub Sea Baby» підірвали російський підводний човен класу 636.3 «Варшавянка» (за класифікацією НАТО — Kilo). Унаслідок вибуху субмарина зазнала критичних пошкоджень і, фактично, виведена з ладу.

На борту підводного човна розміщувалися чотири пускові установки крилатих ракет «Калібр», які ворог використовує для ударів по території України.

Це була спільна операція 13-того Головного управління військової контррозвідки СБУ та Військово-морських сил України.

Вартість підводного човна класу «Варшавянка» становить близько 400 млн доларів США. З огляду на запроваджені міжнародні санкції будівництво аналогічної субмарини наразі може коштувати до 500 млн доларів. Цей клас підводних човнів також відомий під назвою «Чорна діра» через здатність корпусу поглинати звуки та залишатися малопомітним для сонарів.


📍 Локація — Новоросійськ.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🎄 Адвент. День 15 — Білогорівка на Луганщині

🌗 Якщо дивитися із супутника на Білогорівку, то можна сказати, що вона нагадує місячну поверхню, усіяну кратерами. Рани від війни закарбуються в ландшафті села на довгі роки.

👤 Останні 9 військовослужбовців виходили з Білогорівки коли вона була у червоній зоні. Ми вдячні тому офіцеру, який зумів вплинути на рішення про виведення, але через те, що ворог вже контролював усі підходи до села, то вдалося вийти лише шістьом.

📍 Локація.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🇬🇧 Велика Британія інвестує 316 млн фунтів у лазерну зброю для ВМС

🎙 Про це міністр оборони країни повідомив у понеділок під час візиту на завод MBDA.

💭«Цей контракт для DRAGONFIRE є ще однією важливою віхою. Він дозволяє нам продовжити наступний етап програми та підтверджує намір Великої Британії бути в авангарді розвитку лазерної зброї спрямованої енергії», — сказав Кріс Аллам, керуючий директор MBDA.


🛳 Перші системи можуть почати використовувати у флоті вже у 2027 році.

💭«Цей потужний лазер виведе Королівський флот на передову інновацій в НАТО, надавши йому передові можливості для захисту Великої Британії та наших союзників у нову еру загроз. Ми виконуємо наші зобов'язання, передбачені Стратегічним оглядом оборони, підтримуючи британську промисловість і створюючи сотні нових робочих місць, що робить оборону двигуном зростання в усій Великій Британії», — заявив міністр оборони Люк Поллард.


👀 У MBBA вважають, що DRAGONFIRE є настільки точним, що може влучити в монету номіналом 1 фунт стерлінгів з відстані в один кілометр. Завдяки ефективному використанню електроенергії DRAGONFIRE забезпечує необмежену кількість «пострілів» без залежності від обмежених запасів, що подовжує час розгортання та зменшує логістичне навантаження.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🇳🇱🇺🇦 У Гаазі відбулося підписання Конвенції про створення Міжнародної компенсаційної комісії для України

🖥 Про це йдеться у прес-релізі на сайті президента України. Від імені України конвенцію підписав міністр закордонних справ Андрій Сибіга.

💭 «Сьогодні – і цього року – для України створюються речі, які мали б розпочатися вже давно, принаймні ще у 2014 році. Але насправді, з огляду на те, скільки воєн росія розпочала або підтримала, це мало статися ще раніше. Ми розраховуємо, що всі компенсаційні механізми – від Реєстру збитків і Компенсаційної комісії до здійснення фактичних виплат – почнуть діяти та отримають сильну й достатню міжнародну підтримку, щоб люди могли справді відчувати, що будь-які збитки, спричинені війною, можуть бути відшкодовані», — заявив Володимир Зеленський.


👇Міжнародний механізм забезпечення репарацій для України складається з трьох компонентів:
🟠Реєстр збитків (RD4U) — для документації та "каталогізації" доказів і заяв про збитки, втрати або шкоду, завдану внаслідок агресії РФ проти України.
🟠Міжнародна комісія з розгляду претензій для України (ICC) — для розгляду, оцінки та ухвалення рішень щодо заяв, зібраних у RD4U.
🟠Міжнародний компенсаційний фонд (ICF) — для накопичення коштів та здійснення фактичних виплат постраждалим особам і державі згідно з рішеннями Комісії.

✍️ Тепер країни-підписанти мають ратифікувати конвенцію, щоб комісія ICC могла розпочати свою роботу та перейти до оцінки тисяч уже поданих заяв.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🇪🇺Європарламент затвердив стратегію посилення військової мобільності

🗳Відповідну резолюцію було ухвалено 493 голосами "за" (також 127 "проти" і 38 "утрималися").

✉️ Документ вимагає від країн-членів запровадити цифрові системи для швидкого отримання дозволів на транзит та привести інфраструктуру (дороги, порти, залізниці) у відповідність до стандартів НАТО. В документі також зазначають, що це є життєво важливим рішенням, враховуючи посилення оперативної сумісності з Україною в рамках ЄС та НАТО.

📌 В резолюції йдеться про чіткі часові рамки для транзиту: до 3 днів — у мирний час, до 24 годин — у кризовій ситуації, для оформлення дозволів і перетину кордонів військовими підрозділами та технікою.

👀 Також документ передбачає, що транспортна мережа TEN-T має стати переважно інфраструктурою подвійного використання, з обов’язковим урахуванням військових потреб під час будівництва, модернізації, планування транспортних проектів.

🔹 "Військова мобільність" визначена як флагманський проект співпраці ЄС і НАТО. Усі ключові вимоги та коридори розроблялися у консультаціях з НАТО.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔴Новий випуск зведення від DeepState на нашому YouTube каналі

💬 Успіхи Сил Оборони в Купʼянську, просування ворога в Сіверську та проблеми, які знову повторюються на Гуляйполі — про все це у нашому сьогоднішньому випуску.

🚪 Переходьте за посиланням, дивіться, ставте вподобайки, залишайте свої коментарі (бажано не менше 8 слів😏) і не забувайте підписуватись на канал!

🤝 Нас вже 100 тисяч підписників! Дякуємо всім за підтримку.

🎞 Посилання на відео: https://youtu.be/2Ouxlt-Ca3k?si=C9y62uNvqzsaTbmk
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🤡 Кацапи зняли відео у Тавільжанці (за 20 км від міста), видаючи його за спростування втрати Куп'янська

💩 Кацап не був би кацапом, якби не вимазався в лайні і сидів би задоволений. На фоні заяв мо рф, хуйла та пєтуха з гв "запад" про повний контроль над Куп'янськом, почала працювати фабрика фейків та брехні.

✍️ Уважний користувач соцмережі "Х" знайшов, що кадри, які ворог видає за Пляжний провулок у Куп'янську насправді знятий на пд-зх околиці Тавільжанки. Всього за 20 км від самого міста.

😂 Кумедний факт №2, але розхвалені на днях нашим генералом американські аналітики якимось чином "геолокували це Куп'янськом", що додатково викликає питання до якості вивчення ними телеграму. Як казав Великий Кобзар — чужого навчайтесь, а свого не цурайтесь.

🤥 Заявлена локація — Куп'янськ .
Реальна локація — Тавільжанка.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM