Головне управління розвідки МО України
229K subscribers
5.56K photos
2.12K videos
3 files
4.41K links
Офіційний Telegram-канал ГУР МО України

Головний Бот Розвідки: @gur_official_bot

Наші офіційні сторінки:

📌 Сайт: https://gur.gov.ua/

📌 Facebook: https://bit.ly/3kb5Luo

📌 Youtube: https://bit.ly/3OFkcot
Download Telegram
‼️ 76-й обмін полоненими: з російської неволі повернулися ще 160 Захисників!

Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими за дорученням Президента України проведено черговий комбінований обмін полоненими.

У результаті перемовного процесу визволено 160 українських воїнів, які перебували у неволі з 2022 року.

Додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Сухопутних військ, Сил підтримки, ДШВ, ТрО, Повітряних Сил, Медичних сил, ВМС, а також бійці Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби.

Вони боронили державу на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.

Серед звільнених зокрема 115 оборонців Маріуполя.
Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів.

Наймолодшому звільненому Захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66.

Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, грошові виплати, документи, відправляться на реабілітацію для повернення до суспільства після тривалої ізоляції у російському полоні.

Загалом за період своєї діяльності Координаційний штаб повернув з неволі 9606 військових та цивільних.

🤝 Висловлюємо щиру вдячність Сполученим Штатам Америки та Об’єднаним Арабським Еміратам за важливе посередництво та сприяння в організації обміну. Дякуємо також усім державним структурам, організаціям і фахівцям, які щодня працюють заради повернення наших громадян додому.

☝️Координаційний штаб продовжує роботу над визволенням кожного українця з російської неволі.

🇺🇦Слава Україні!
11.53K👍163🔥33👏8😢1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
26 чэрвеня – дзень памяці для Палка Каліноўскага

Роўна 4 гады таму ў баях за Лісічанск загінулі легендарны камандзір батальёна “Волат” Іван «Брэст» Марчук, а таксама Васіль «Сябро» Парфянкоў, Васіль «Атам» Грудовік і Вадзім «Папік» Шатроў.
Таксама — роўна 4 гады, як двое нашых пабрацімаў — Ян «Тромблі» Дзюрбейка і Сяргей «Клешч» Дзёгцеў — знаходзяцца ў расейскім палоне. Іх лёс дакладна невядомы, яны неаднаразова выкрэсліваліся расейскім бокам са спісаў на абмен. На жаль, праблема беларускіх вайсковапалонных не знаходзіцца на першым плане ўвагі ў палітыкаў і праваабаронцаў. Але насуперак усёму маем надзею іх зноў пабачыць.
Сваімі ўспамінамі пра падзеі чэрвеня 2022 года падзеліцца наш баец Алег «Альгерд» Аўчыннікаў.
Глядзіце цалкам на нашым YouTube
1878😢309🔥31👍3