🎥 Два роки “Артан Х” ― у Києві презентували документальний фільм “Вивезти” про бійців підрозділу ГУР
23 червня 2026 року в Києві у кінотеатрі “Оскар” відбувся показ документального фільму “Вивезти”, який приурочили до другої річниці створення штурмового підрозділу “Артан Х” у складі підрозділу активних дій ГУР МО України “Артан”.
👉 Участь у заході взяли бійці підрозділу, представники ГУР МО України, родини військовослужбовців, запрошені гості. Музичний виконавець Скруджі виконав композицію “Х”, присвячену штурмовикам. У фойє кінотеатру діяла фотовиставка про бойовий шлях “Артану Х”.
🪖 Зафіксована нашоломними камерами бійців історія про порятунок поранених воїнів “Артану Х” із кіллзони лягла в основу фільму “Вивезти”. Особливість стрічки — максимальна документальність. Фільм показує війну такою, якою її бачать ті, хто щодня виконує бойові завдання на передовій.
🤝 Фільм “Вивезти” — це історія про бойове братерство, відповідальність за своїх, волю до життя та силу людей, які продовжують боротися. Роботу автора, військовослужбовця Тараса Шако планують представити на фестивалях документального кіно, а також підготувати телевізійну версію для широкої аудиторії.
Слава Україні!
ГУР в інших соціальних мережах:
🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber
🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads
🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot
🔹 TikTok
23 червня 2026 року в Києві у кінотеатрі “Оскар” відбувся показ документального фільму “Вивезти”, який приурочили до другої річниці створення штурмового підрозділу “Артан Х” у складі підрозділу активних дій ГУР МО України “Артан”.
“Вітаю особовий склад “Артану Х” з другою річницею створення. Дуже пишаюсь цим підрозділом. Так, це люди непростої долі, але вони свідомо прийшли і стали під знамена для того, щоб захистити свою країну”, — сказав директор Департаменту активних дій ГУР МО України, Герой України із позивним “Філософ”.
👉 Участь у заході взяли бійці підрозділу, представники ГУР МО України, родини військовослужбовців, запрошені гості. Музичний виконавець Скруджі виконав композицію “Х”, присвячену штурмовикам. У фойє кінотеатру діяла фотовиставка про бойовий шлях “Артану Х”.
“Бійці “Артан Х” — надзвичайно вмотивовані, відважні та професійні воїни, які щодня доводять свою майстерність у найскладніших бойових умовах. Завдяки рішучості та готовності брати на себе відповідальність наш підрозділ сьогодні є одним із найефективніших у своїй сфері. Наша сила не лише у військовій підготовці. Вона — у єдності, кровній відданості один одному та справжньому бойовому братерстві. Ми завжди знаємо, що поруч — свої, які не залишать і не відступлять. Саме це дозволяє нам виконувати найскладніші завдання”, — зазначив командир штурмового підрозділу “Артан Х” з позивним “Фаворит”.
🪖 Зафіксована нашоломними камерами бійців історія про порятунок поранених воїнів “Артану Х” із кіллзони лягла в основу фільму “Вивезти”. Особливість стрічки — максимальна документальність. Фільм показує війну такою, якою її бачать ті, хто щодня виконує бойові завдання на передовій.
“Попри те, що контенту про війну за понад чотири роки накопичилося дуже багато, таких стрічок насправді мало: за емоцією, за правдивістю, за тим, що цей фільм — окрема реальна операція. Стратегічні комунікації надзвичайно важливі, але найважливіше, щоб вони доносили правду про реальний стан речей, про війну і про героїчну боротьбу українців”, — зазначив представник ГУР МО України Андрій Юсов.
🤝 Фільм “Вивезти” — це історія про бойове братерство, відповідальність за своїх, волю до життя та силу людей, які продовжують боротися. Роботу автора, військовослужбовця Тараса Шако планують представити на фестивалях документального кіно, а також підготувати телевізійну версію для широкої аудиторії.
Слава Україні!
ГУР в інших соціальних мережах:
🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber
🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads
🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot
🔹 TikTok
❤620👍152🔥41👏8
❗️Українська розвідка й армія працюватимуть на випередження щодо об’єктів, які рф використовує для війни, — Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський повідомив про доручення українським військовим і розвідці посилити роботу щодо цілей, задіяних росією для масштабування агресії.
Президент України Володимир Зеленський повідомив про доручення українським військовим і розвідці посилити роботу щодо цілей, задіяних росією для масштабування агресії.
"Розвідка здобула деякі внутрішні російські документи з реальною оцінкою того, що відбувається. І це оцінка самого окупанта: наш план тиску болісно сприймається російським керівництвом", — зазначив Президент України.
1🔥609❤98👍79
Forwarded from Zelenskiy / Official
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Росія вже не вперше окуповує чужі землі: російська держава складається з багатьох підкорених народів, із вкрадених земель. Ми за свою землю боремось. Ми боремось за своїх людей. Ми боремось за справедливість для України. Наказав нашій розвідці й армії працювати на випередження по тих обʼєктах, які росіяни використовують для масштабування війни. Зараз російське керівництво тягне під Москву, на Валдай та під путінський міст через Керченську протоку більше ППО – за рахунок ППО на інших напрямках.
Тільки на Московський регіон вони стягнули сотні пускових для систем С-400, С-500 та «панцирів». На Валдай стягнули з інших регіонів Росії майже 90 пускових ППО, там ще формується спеціальна дивізія ППО, щоб берегти спокій російського керівництва. Для порівняння: на всіх інших напрямках в Росії, на інші їхні міста зараз по кілька пускових. Такі пріоритети. Захищають свою владу – захищають джерело цієї війни.
Уже у більш ніж 60 російських регіонах є дефіцит пального, є також сильне зростання цін на бензин, цін на дизель, якщо вони, звісно, в наявності є. Російські спецслужби вже навіть пропонують перенести або взагалі скасувати ритуал обрання «Єдиної Росії» в Держдуму: їхня чергова імітація виборів була запланована на вересень, і зараз ми бачимо по доповідях розвідки, що в Росії не впевнені в процесах на вересень. Багато складнощів, і тільки через те, що Путін відмовляється закінчувати свою війну і не чує наших пропозицій зустрічі, пропозицій реальних перемовин і достойного миру.
Тільки на Московський регіон вони стягнули сотні пускових для систем С-400, С-500 та «панцирів». На Валдай стягнули з інших регіонів Росії майже 90 пускових ППО, там ще формується спеціальна дивізія ППО, щоб берегти спокій російського керівництва. Для порівняння: на всіх інших напрямках в Росії, на інші їхні міста зараз по кілька пускових. Такі пріоритети. Захищають свою владу – захищають джерело цієї війни.
Уже у більш ніж 60 російських регіонах є дефіцит пального, є також сильне зростання цін на бензин, цін на дизель, якщо вони, звісно, в наявності є. Російські спецслужби вже навіть пропонують перенести або взагалі скасувати ритуал обрання «Єдиної Росії» в Держдуму: їхня чергова імітація виборів була запланована на вересень, і зараз ми бачимо по доповідях розвідки, що в Росії не впевнені в процесах на вересень. Багато складнощів, і тільки через те, що Путін відмовляється закінчувати свою війну і не чує наших пропозицій зустрічі, пропозицій реальних перемовин і достойного миру.
1❤1.01K👍282🔥80😢3
‼️ 76-й обмін полоненими: з російської неволі повернулися ще 160 Захисників!
Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими за дорученням Президента України проведено черговий комбінований обмін полоненими.
У результаті перемовного процесу визволено 160 українських воїнів, які перебували у неволі з 2022 року.
Додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Сухопутних військ, Сил підтримки, ДШВ, ТрО, Повітряних Сил, Медичних сил, ВМС, а також бійці Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби.
Вони боронили державу на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.
Серед звільнених зокрема 115 оборонців Маріуполя.
Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів.
Наймолодшому звільненому Захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66.
Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, грошові виплати, документи, відправляться на реабілітацію для повернення до суспільства після тривалої ізоляції у російському полоні.
Загалом за період своєї діяльності Координаційний штаб повернув з неволі 9606 військових та цивільних.
🤝 Висловлюємо щиру вдячність Сполученим Штатам Америки та Об’єднаним Арабським Еміратам за важливе посередництво та сприяння в організації обміну. Дякуємо також усім державним структурам, організаціям і фахівцям, які щодня працюють заради повернення наших громадян додому.
☝️Координаційний штаб продовжує роботу над визволенням кожного українця з російської неволі.
🇺🇦Слава Україні!
Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими за дорученням Президента України проведено черговий комбінований обмін полоненими.
У результаті перемовного процесу визволено 160 українських воїнів, які перебували у неволі з 2022 року.
Додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Сухопутних військ, Сил підтримки, ДШВ, ТрО, Повітряних Сил, Медичних сил, ВМС, а також бійці Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби.
Вони боронили державу на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.
Серед звільнених зокрема 115 оборонців Маріуполя.
Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів.
Наймолодшому звільненому Захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66.
Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, грошові виплати, документи, відправляться на реабілітацію для повернення до суспільства після тривалої ізоляції у російському полоні.
Загалом за період своєї діяльності Координаційний штаб повернув з неволі 9606 військових та цивільних.
🤝 Висловлюємо щиру вдячність Сполученим Штатам Америки та Об’єднаним Арабським Еміратам за важливе посередництво та сприяння в організації обміну. Дякуємо також усім державним структурам, організаціям і фахівцям, які щодня працюють заради повернення наших громадян додому.
☝️Координаційний штаб продовжує роботу над визволенням кожного українця з російської неволі.
🇺🇦Слава Україні!
1❤1.49K👍161🔥33👏8😢1
Forwarded from Połk Kalinoŭskaha / Полк Каліноўскага
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
26 чэрвеня – дзень памяці для Палка Каліноўскага
Роўна 4 гады таму ў баях за Лісічанск загінулі легендарны камандзір батальёна “Волат” Іван «Брэст» Марчук, а таксама Васіль «Сябро» Парфянкоў, Васіль «Атам» Грудовік і Вадзім «Папік» Шатроў.
Таксама — роўна 4 гады, як двое нашых пабрацімаў — Ян «Тромблі» Дзюрбейка і Сяргей «Клешч» Дзёгцеў — знаходзяцца ў расейскім палоне. Іх лёс дакладна невядомы, яны неаднаразова выкрэсліваліся расейскім бокам са спісаў на абмен. На жаль, праблема беларускіх вайсковапалонных не знаходзіцца на першым плане ўвагі ў палітыкаў і праваабаронцаў. Але насуперак усёму маем надзею іх зноў пабачыць.
Сваімі ўспамінамі пра падзеі чэрвеня 2022 года падзеліцца наш баец Алег «Альгерд» Аўчыннікаў.
Глядзіце цалкам на нашым YouTube
Роўна 4 гады таму ў баях за Лісічанск загінулі легендарны камандзір батальёна “Волат” Іван «Брэст» Марчук, а таксама Васіль «Сябро» Парфянкоў, Васіль «Атам» Грудовік і Вадзім «Папік» Шатроў.
Таксама — роўна 4 гады, як двое нашых пабрацімаў — Ян «Тромблі» Дзюрбейка і Сяргей «Клешч» Дзёгцеў — знаходзяцца ў расейскім палоне. Іх лёс дакладна невядомы, яны неаднаразова выкрэсліваліся расейскім бокам са спісаў на абмен. На жаль, праблема беларускіх вайсковапалонных не знаходзіцца на першым плане ўвагі ў палітыкаў і праваабаронцаў. Але насуперак усёму маем надзею іх зноў пабачыць.
Сваімі ўспамінамі пра падзеі чэрвеня 2022 года падзеліцца наш баец Алег «Альгерд» Аўчыннікаў.
Глядзіце цалкам на нашым YouTube
1❤821😢294🔥31👍2