Od 1:30 działamy na łączu awaryjnym. Nasza adresacja jest wyłączona. Jeśli ktoś posiada zewnętrzny adres to nie będzie on widoczny z zewnątrz, ale internet powinien działać każdemu.
Jak dołączy tu więcej osób to będę na bieżąco informował o kolejnych działaniach.
Dziś w ciągu dnia będziemy co jakiś czas uruchamiać nasze podstawowe łącze i sprawdzać czy atak nadal trwa. Jednocześnie budujemy system do walki z tym atakiem i jego testy będziemy przeprowadzać w nocy od północy lub godziny 1 maksymalnie do 5 rano.
Przepraszam za niedogodności i dziękuję za wyrozumiałość
DR
Jak dołączy tu więcej osób to będę na bieżąco informował o kolejnych działaniach.
Dziś w ciągu dnia będziemy co jakiś czas uruchamiać nasze podstawowe łącze i sprawdzać czy atak nadal trwa. Jednocześnie budujemy system do walki z tym atakiem i jego testy będziemy przeprowadzać w nocy od północy lub godziny 1 maksymalnie do 5 rano.
Przepraszam za niedogodności i dziękuję za wyrozumiałość
DR
👍7
Działamy w stanie awarii z ograniczonym pasmem. Prędkości będą niższe niż maksymalne. Jak tylko będzie możliwość to przywrócimy normalne przepustowości.
👍5