کدال_پلاس
#وپترو (سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی) 🔖 گزارش فعالیت هیئت مدیره دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۱/۰۲/۳۱
#وپترو (سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی)
🔖 گزارش فعالیت هیئت مدیره دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۱/۰۲/۳۱
🗓 ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ ۲۱:۱۳:۲۷
⚡️ @codalplus_ir
🔖 گزارش فعالیت هیئت مدیره دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۱/۰۲/۳۱
🗓 ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ ۲۱:۱۳:۲۷
⚡️ @codalplus_ir
#وپترو (سرمايه گذاري صنايع پتروشيمي)
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی #دوره_12_ماهه منتهی به 1401/02/31 #حسابرسی_شده
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی #دوره_12_ماهه منتهی به 1401/02/31 #حسابرسی_شده
کدال_پلاس
#وپترو (سرمايه گذاري صنايع پتروشيمي) 🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی #دوره_12_ماهه منتهی به 1401/02/31 #حسابرسی_شده
#وپترو (سرمايه گذاري صنايع پتروشيمي)
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی #دوره_12_ماهه منتهی به 1401/02/31 #حسابرسی_شده
📝 دوره منتهی به 31 اردیبهشت 1401:
🏷شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی در دوره 12 ماهه منتهی به تاریخ 31 اردیبهشت ماه 1401 به ازای هر سهم 1,329 ریال سود محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (22.15%) افزایش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷سود خالص: 241.8 میلیارد تومان که 22.16% رشد داشته است.
🏷سود عملیاتی: 345.1 میلیارد تومان که 23.58% افت داشته است.
🏷جمع درآمدهای عملیاتی: 381.4 میلیارد تومان که 24.36% افت داشته است.
🏷هزینه های مالی: 830.6 میلیون تومان که 93.21% افت داشته است.
🏷سرمایه: 182 میلیارد تومان که بدون تغییر بوده است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت جاری: 1.24
🏷نسبت آنی: 1.24
🏷نسبت بدهی: 0.56
🏷نسبت پوشش بهره: 415.47
🏷نسبت سرمایه: 0.12
🏷نسبت گردش دارایی ها: 0.26
🏷نسبت بازده دارایی ها: 16.44%
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 63.4%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 90.48%
🏷نسبت بازده حقوق صاحبان سهام: 37.59%
🏷نسبت مالکانه: 0.44
🏷تعداد سهام شرکت: 1,820,000,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 1328.66
🏷نسبت P/E قیمت به سود هر سهم: 6.86
🏷نسبت P/E گروه: 7.10
🏷نسبت P/S قیمت به فروش: 4.35
🏷نسبت P/B قیمت به ارزش دفتری: 2.58
📊 تابلو معاملاتی نماد در TSETMC:
🏷قیمت پایانی (ریال): 9120 (3.29-%)
🏷آخرین قیمت (ریال): 8910 (5.51-%)
🏷حجم معاملات: 1,569,776
🏷حجم مبنا: 1,628,664
🏷میانگین حجم ماه: 1,800,623
🗓 ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ ۲۱:۴۰:۵۲
⚡️ @codalplus_ir
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی #دوره_12_ماهه منتهی به 1401/02/31 #حسابرسی_شده
📝 دوره منتهی به 31 اردیبهشت 1401:
🏷شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی در دوره 12 ماهه منتهی به تاریخ 31 اردیبهشت ماه 1401 به ازای هر سهم 1,329 ریال سود محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (22.15%) افزایش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷سود خالص: 241.8 میلیارد تومان که 22.16% رشد داشته است.
🏷سود عملیاتی: 345.1 میلیارد تومان که 23.58% افت داشته است.
🏷جمع درآمدهای عملیاتی: 381.4 میلیارد تومان که 24.36% افت داشته است.
🏷هزینه های مالی: 830.6 میلیون تومان که 93.21% افت داشته است.
🏷سرمایه: 182 میلیارد تومان که بدون تغییر بوده است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت جاری: 1.24
🏷نسبت آنی: 1.24
🏷نسبت بدهی: 0.56
🏷نسبت پوشش بهره: 415.47
🏷نسبت سرمایه: 0.12
🏷نسبت گردش دارایی ها: 0.26
🏷نسبت بازده دارایی ها: 16.44%
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 63.4%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 90.48%
🏷نسبت بازده حقوق صاحبان سهام: 37.59%
🏷نسبت مالکانه: 0.44
🏷تعداد سهام شرکت: 1,820,000,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 1328.66
🏷نسبت P/E قیمت به سود هر سهم: 6.86
🏷نسبت P/E گروه: 7.10
🏷نسبت P/S قیمت به فروش: 4.35
🏷نسبت P/B قیمت به ارزش دفتری: 2.58
📊 تابلو معاملاتی نماد در TSETMC:
🏷قیمت پایانی (ریال): 9120 (3.29-%)
🏷آخرین قیمت (ریال): 8910 (5.51-%)
🏷حجم معاملات: 1,569,776
🏷حجم مبنا: 1,628,664
🏷میانگین حجم ماه: 1,800,623
🗓 ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ ۲۱:۴۰:۵۲
⚡️ @codalplus_ir
#تبرک (گروه کارخانجات صنعتي تبرک)
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی #دوره_12_ماهه منتهی به 1400/12/29 #حسابرسی_شده
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی #دوره_12_ماهه منتهی به 1400/12/29 #حسابرسی_شده
کدال_پلاس
#تبرک (گروه کارخانجات صنعتي تبرک) 🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی #دوره_12_ماهه منتهی به 1400/12/29 #حسابرسی_شده
#تبرک (گروه کارخانجات صنعتي تبرک)
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی #دوره_12_ماهه منتهی به 1400/12/29 #حسابرسی_شده
📝 دوره منتهی به 29 اسفند 1400:
🏷شرکت گروه کارخانجات صنعتی تبرک در دوره 12 ماهه منتهی به تاریخ 29 اسفند ماه 1400 به ازای هر سهم 258 ریال سود محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (61.78%) کاهش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷سود خالص: 57.7 میلیارد تومان که 61.7% افت داشته است.
🏷سود عملیاتی: 61.2 میلیارد تومان که 59.34% افت داشته است.
🏷جمع درآمدهای عملیاتی: 105.8 میلیارد تومان که 43.11% افت داشته است.
🏷سرمایه: 223.2 میلیارد تومان که بدون تغییر بوده است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت جاری: 2.09
🏷نسبت آنی: 2.08
🏷نسبت بدهی: 0.22
🏷نسبت پوشش بهره: 4.95
🏷نسبت سرمایه: 0.36
🏷نسبت گردش دارایی ها: 0.17
🏷نسبت بازده دارایی ها: 9.31%
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 54.52%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 57.9%
🏷نسبت بازده حقوق صاحبان سهام: 11.95%
🏷نسبت مالکانه: 0.78
🏷تعداد سهام شرکت: 2,231,504,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 258.45
🏷نسبت P/E قیمت به سود هر سهم: 26.78
🏷نسبت P/E گروه: 11.31
🏷نسبت P/S قیمت به فروش: 14.58
🏷نسبت P/B قیمت به ارزش دفتری: 3.19
📊 تابلو معاملاتی نماد در TSETMC:
🏷قیمت پایانی (ریال): 6910 (4.69-%)
🏷آخرین قیمت (ریال): 6890 (4.97-%)
🏷حجم معاملات: 1,158,585
🏷حجم مبنا: 1
🏷میانگین حجم ماه: 1,116,681
🗓 ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ ۲۳:۱۵:۴۳
⚡️ @codalplus_ir
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی #دوره_12_ماهه منتهی به 1400/12/29 #حسابرسی_شده
📝 دوره منتهی به 29 اسفند 1400:
🏷شرکت گروه کارخانجات صنعتی تبرک در دوره 12 ماهه منتهی به تاریخ 29 اسفند ماه 1400 به ازای هر سهم 258 ریال سود محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (61.78%) کاهش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷سود خالص: 57.7 میلیارد تومان که 61.7% افت داشته است.
🏷سود عملیاتی: 61.2 میلیارد تومان که 59.34% افت داشته است.
🏷جمع درآمدهای عملیاتی: 105.8 میلیارد تومان که 43.11% افت داشته است.
🏷سرمایه: 223.2 میلیارد تومان که بدون تغییر بوده است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت جاری: 2.09
🏷نسبت آنی: 2.08
🏷نسبت بدهی: 0.22
🏷نسبت پوشش بهره: 4.95
🏷نسبت سرمایه: 0.36
🏷نسبت گردش دارایی ها: 0.17
🏷نسبت بازده دارایی ها: 9.31%
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 54.52%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 57.9%
🏷نسبت بازده حقوق صاحبان سهام: 11.95%
🏷نسبت مالکانه: 0.78
🏷تعداد سهام شرکت: 2,231,504,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 258.45
🏷نسبت P/E قیمت به سود هر سهم: 26.78
🏷نسبت P/E گروه: 11.31
🏷نسبت P/S قیمت به فروش: 14.58
🏷نسبت P/B قیمت به ارزش دفتری: 3.19
📊 تابلو معاملاتی نماد در TSETMC:
🏷قیمت پایانی (ریال): 6910 (4.69-%)
🏷آخرین قیمت (ریال): 6890 (4.97-%)
🏷حجم معاملات: 1,158,585
🏷حجم مبنا: 1
🏷میانگین حجم ماه: 1,116,681
🗓 ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ ۲۳:۱۵:۴۳
⚡️ @codalplus_ir
👍1
#ولیز (لیزینگ ایران)
🔖 توضیحات در خصوص اطلاعات و صورت های مالی منتشر شده
🗓 ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ ۰۷:۴۲:۵۷
⚡️ @codalplus_ir
🔖 توضیحات در خصوص اطلاعات و صورت های مالی منتشر شده
🗓 ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ ۰۷:۴۲:۵۷
⚡️ @codalplus_ir
کدال_پلاس
#خزر (فنرسازي زر) 🔖 #گزارش_فعالیت_ماهانه #دوره_1_ماهه منتهی به 1401/04/31
#خزر (فنرسازي زر)
🔖 #گزارش_فعالیت_ماهانه #دوره_1_ماهه منتهی به 1401/04/31
🏷فنرسازی زر در دوره یک ماهه منتهی به 31 تیر ماه 1401، مبلغ 41.4 میلیارد تومان درآمد داشته است که (99.33%) درصد آن مربوط به فروش داخلی و (0.67%) درصد آن مربوط به کل صادرات شرکت است.
🏷درآمد شرکت در این دوره نسبت به ماه قبل 2.87% افزایش و نسبت به میانگین ماه های قبل 28.78% افزایش داشته است.
🏷شرکت نسبت به دوره 1 ماهه مشابه سال قبل 85.7% افزایش درآمد داشته است.
📌 از ابتدای سال مالی تا پایان تاریخ 31 تیر ماه 1401:
🏷جمع درآمدها (فروش محصولات) شرکت در این دوره 138 میلیارد تومان است و این در حالیست که جمع درآمد در دوره مشابه سال قبل برابر با 68.3 میلیارد تومان بوده که (102.18%) درصد افزایش یافته است.
🏷شرکت در این دوره 135.2 میلیارد تومان فروش داخلی داشته است و این در حالیست که در مدت مشابه سال قبل این مقدار برابر با 63.5 میلیارد تومان بوده که (112.86%) درصد افزایش یافته است.
🏷شرکت در این دوره 2.8 میلیارد تومان صادرات داشته است و این در حالیست که در دوره مشابه سال قبل این مقدار برابر با 4.7 میلیارد تومان بوده که (40.77%) درصد کاهش یافته است.
🗓 ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ ۰۸:۱۲:۳۹
⚡️ @codalplus_ir
🔖 #گزارش_فعالیت_ماهانه #دوره_1_ماهه منتهی به 1401/04/31
🏷فنرسازی زر در دوره یک ماهه منتهی به 31 تیر ماه 1401، مبلغ 41.4 میلیارد تومان درآمد داشته است که (99.33%) درصد آن مربوط به فروش داخلی و (0.67%) درصد آن مربوط به کل صادرات شرکت است.
🏷درآمد شرکت در این دوره نسبت به ماه قبل 2.87% افزایش و نسبت به میانگین ماه های قبل 28.78% افزایش داشته است.
🏷شرکت نسبت به دوره 1 ماهه مشابه سال قبل 85.7% افزایش درآمد داشته است.
📌 از ابتدای سال مالی تا پایان تاریخ 31 تیر ماه 1401:
🏷جمع درآمدها (فروش محصولات) شرکت در این دوره 138 میلیارد تومان است و این در حالیست که جمع درآمد در دوره مشابه سال قبل برابر با 68.3 میلیارد تومان بوده که (102.18%) درصد افزایش یافته است.
🏷شرکت در این دوره 135.2 میلیارد تومان فروش داخلی داشته است و این در حالیست که در مدت مشابه سال قبل این مقدار برابر با 63.5 میلیارد تومان بوده که (112.86%) درصد افزایش یافته است.
🏷شرکت در این دوره 2.8 میلیارد تومان صادرات داشته است و این در حالیست که در دوره مشابه سال قبل این مقدار برابر با 4.7 میلیارد تومان بوده که (40.77%) درصد کاهش یافته است.
🗓 ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ ۰۸:۱۲:۳۹
⚡️ @codalplus_ir
👍1
کدال_پلاس
#سپيدار (سپيدار سيستم آسيا) 🔖 #گزارش_فعالیت_ماهانه #دوره_1_ماهه منتهی به 1401/04/31
#سپيدار (سپيدار سيستم آسيا)
🔖 #گزارش_فعالیت_ماهانه #دوره_1_ماهه منتهی به 1401/04/31
📌 دوره 1 ماهه منتهی به دوره 1 ماهه منتهی به 31 تیر ماه 1401:
🏷سپیدار سیستم آسیا در دوره یک ماهه منتهی به تیر ماه 1401، مبلغ 13.5 میلیارد تومان درآمد های مربوط به فروش و ارائه خدمات داشته است.
🏷درآمد شرکت در این دوره نسبت به ماه قبل 38.56% کاهش و نسبت به میانگین ماه های قبل 40.18% کاهش داشته است.
🏷شرکت نسبت به دوره 1 ماهه مشابه سال قبل 104.81% افزایش درآمد داشته است.
📌 از ابتدای سال مالی تا تاریخ 31 تیر ماه 1401:
🏷جمع درآمد های مربوط به فروش و ارائه خدمات شرکت در این دوره برابر با 81 میلیارد تومان است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 61.37 % افزایش یافته است.
📎کادر توضیحی مربوط به اطلاعات دوره 1 ماهه منتهی به 1401/04/31:
مبلغ گزارش شده مربوط به دو سرفصل درآمد پشتيباني و فروش نسخه هاي جديد بروز رسانی شده نرم افزار، مربوط به دوره سالانه منتهي به 29 اسفند سال 1401 مي باشد. فروش راهکارهاي مذکور و صدور صورتحساب براي مشتريان عمدتا در ماه هاي اول سال صورت مي گيرد.
📎کادر توضیحی مربوط اطلاعات تجمعی از ابتدای سال تا پایان مورخ 1401/04/31:
مبلغ گزارش شده مربوط به دو سرفصل درآمد پشتيباني و فروش نسخه هاي جديد بروز رسانی شده نرم افزار، مربوط به دوره سالانه منتهي به 29 اسفند سال 1401 مي باشد. فروش راهکارهاي مذکور و صدور صورتحساب براي مشتريان عمدتا در ماه هاي اول سال صورت مي گيرد.
🗓 ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ ۰۸:۲۳:۲۴
⚡️ @codalplus_ir
🔖 #گزارش_فعالیت_ماهانه #دوره_1_ماهه منتهی به 1401/04/31
📌 دوره 1 ماهه منتهی به دوره 1 ماهه منتهی به 31 تیر ماه 1401:
🏷سپیدار سیستم آسیا در دوره یک ماهه منتهی به تیر ماه 1401، مبلغ 13.5 میلیارد تومان درآمد های مربوط به فروش و ارائه خدمات داشته است.
🏷درآمد شرکت در این دوره نسبت به ماه قبل 38.56% کاهش و نسبت به میانگین ماه های قبل 40.18% کاهش داشته است.
🏷شرکت نسبت به دوره 1 ماهه مشابه سال قبل 104.81% افزایش درآمد داشته است.
📌 از ابتدای سال مالی تا تاریخ 31 تیر ماه 1401:
🏷جمع درآمد های مربوط به فروش و ارائه خدمات شرکت در این دوره برابر با 81 میلیارد تومان است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 61.37 % افزایش یافته است.
📎کادر توضیحی مربوط به اطلاعات دوره 1 ماهه منتهی به 1401/04/31:
مبلغ گزارش شده مربوط به دو سرفصل درآمد پشتيباني و فروش نسخه هاي جديد بروز رسانی شده نرم افزار، مربوط به دوره سالانه منتهي به 29 اسفند سال 1401 مي باشد. فروش راهکارهاي مذکور و صدور صورتحساب براي مشتريان عمدتا در ماه هاي اول سال صورت مي گيرد.
📎کادر توضیحی مربوط اطلاعات تجمعی از ابتدای سال تا پایان مورخ 1401/04/31:
مبلغ گزارش شده مربوط به دو سرفصل درآمد پشتيباني و فروش نسخه هاي جديد بروز رسانی شده نرم افزار، مربوط به دوره سالانه منتهي به 29 اسفند سال 1401 مي باشد. فروش راهکارهاي مذکور و صدور صورتحساب براي مشتريان عمدتا در ماه هاي اول سال صورت مي گيرد.
🗓 ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ ۰۸:۲۳:۲۴
⚡️ @codalplus_ir
#غشهداب (کشت و صنعت شهداب ناب خراسان)
🔖 تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۱۲/۲۹
🏷 سود انباشته پایان دوره: 251.7 میلیارد تومان
🏷 سود خالص هر سهم: 293 ریال
🏷 سود نقدی هر سهم: 30 ریال
🏷 سرمایه ثبت شده: 461.3 میلیارد تومان
🏷 عدم تغییر حق حضور اعضای هیئت مدیره نسبت به سال قبل
🏷 عدم تغییر پاداش هیئت مدیره نسبت به سال قبل (200 میلیون ریال )
🏷 روزنامه های تعیین شده جهت درج آگهی های شرکت: رسالت ، خراسان
📅 تاریخ جلسه: 1401/04/30 ساعت 08:30
🗓 ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ ۰۸:۲۴:۳۷
⚡️ @codalplus_ir
🔖 تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۱۲/۲۹
🏷 سود انباشته پایان دوره: 251.7 میلیارد تومان
🏷 سود خالص هر سهم: 293 ریال
🏷 سود نقدی هر سهم: 30 ریال
🏷 سرمایه ثبت شده: 461.3 میلیارد تومان
🏷 عدم تغییر حق حضور اعضای هیئت مدیره نسبت به سال قبل
🏷 عدم تغییر پاداش هیئت مدیره نسبت به سال قبل (200 میلیون ریال )
🏷 روزنامه های تعیین شده جهت درج آگهی های شرکت: رسالت ، خراسان
📅 تاریخ جلسه: 1401/04/30 ساعت 08:30
🗓 ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ ۰۸:۲۴:۳۷
⚡️ @codalplus_ir