کدال_پلاس
#فولاي (صنايع فولاد آلياژي يزد) 🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9 منتهی به 1400/09/30
#فولاي (صنايع فولاد آلياژي يزد)
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9 منتهی به 1400/09/30
📝 دوره منتهی به 30 آذر 1400:
🏷شرکت صنایع فولاد آلیاژی یزد در دوره 9 منتهی به تاریخ 30 آذر ماه 1400 به ازای هر سهم 1,110 ریال سود محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (112.64%) افزایش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷سود خالص: 62.2 میلیارد تومان که 112.53% رشد داشته است.
🏷سود ناخالص: 44.9 میلیارد تومان که 47.19% رشد داشته است.
🏷سود عملیاتی: 46.9 میلیارد تومان که 53.98% رشد داشته است.
🏷درآمدهای عملیاتی: 439.4 میلیارد تومان که 67.61% رشد داشته است.
🏷هزینه های مالی: 03.1 میلیارد تومان که 62.51% رشد داشته است.
🏷سرمایه: 56 میلیارد تومان که بدون تغییر بوده است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت پوشش بهره: 15.31
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 14.15%
🏷نسبت حاشیه سود ناخالص: 10.23%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 10.68%
🏷تعداد سهام شرکت: 560,000,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 1110.2
🏷نسبت P/E قیمت به سود هر سهم: 6.09
🏷نسبت P/E گروه: 4.82
🏷نسبت P/S قیمت به فروش: 0.86
📊 تابلو معاملاتی نماد در TSETMC:
🏷قیمت پایانی (ریال): 6760 (3.29-%)
🏷آخرین قیمت (ریال): 6760 (3.29-%)
🏷حجم معاملات: 2,683,490
🏷حجم مبنا: 2,218,935
🏷میانگین حجم ماه: 2,122,126
📎دلایل اصلاح:
با سلام احترام موارد به شرح ذيل اصلاح گرديد. شرکت توسعه سرمايه فولادي اهورا سپيدار در فرم صفحه چهار گزارش تفسيري اضافه و فايل تحليل حساسيت اصلاح گرديد.
🗓 ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ ۱۴:۳۰:۴۳
⚡️ @codalplus_ir
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9 منتهی به 1400/09/30
📝 دوره منتهی به 30 آذر 1400:
🏷شرکت صنایع فولاد آلیاژی یزد در دوره 9 منتهی به تاریخ 30 آذر ماه 1400 به ازای هر سهم 1,110 ریال سود محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (112.64%) افزایش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷سود خالص: 62.2 میلیارد تومان که 112.53% رشد داشته است.
🏷سود ناخالص: 44.9 میلیارد تومان که 47.19% رشد داشته است.
🏷سود عملیاتی: 46.9 میلیارد تومان که 53.98% رشد داشته است.
🏷درآمدهای عملیاتی: 439.4 میلیارد تومان که 67.61% رشد داشته است.
🏷هزینه های مالی: 03.1 میلیارد تومان که 62.51% رشد داشته است.
🏷سرمایه: 56 میلیارد تومان که بدون تغییر بوده است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت پوشش بهره: 15.31
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 14.15%
🏷نسبت حاشیه سود ناخالص: 10.23%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 10.68%
🏷تعداد سهام شرکت: 560,000,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 1110.2
🏷نسبت P/E قیمت به سود هر سهم: 6.09
🏷نسبت P/E گروه: 4.82
🏷نسبت P/S قیمت به فروش: 0.86
📊 تابلو معاملاتی نماد در TSETMC:
🏷قیمت پایانی (ریال): 6760 (3.29-%)
🏷آخرین قیمت (ریال): 6760 (3.29-%)
🏷حجم معاملات: 2,683,490
🏷حجم مبنا: 2,218,935
🏷میانگین حجم ماه: 2,122,126
📎دلایل اصلاح:
با سلام احترام موارد به شرح ذيل اصلاح گرديد. شرکت توسعه سرمايه فولادي اهورا سپيدار در فرم صفحه چهار گزارش تفسيري اضافه و فايل تحليل حساسيت اصلاح گرديد.
🗓 ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ ۱۴:۳۰:۴۳
⚡️ @codalplus_ir
#ونوین (بانک اقتصاد نوین)
🔖 #افشای_اطلاعات_بااهمیت - (برگزاری مزایده - گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۰/۱۲/۲۹
🗓 ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ ۱۵:۰۴:۱۱
⚡️ @codalplus_ir
🔖 #افشای_اطلاعات_بااهمیت - (برگزاری مزایده - گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۰/۱۲/۲۹
🗓 ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ ۱۵:۰۴:۱۱
⚡️ @codalplus_ir
کدال_پلاس
#ونوین (بانک اقتصاد نوین) 🔖 #افشای_اطلاعات_بااهمیت - (برگزاری مزایده - گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ 🗓 ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ ۱۵:۰۴:۱۱ ⚡️ @codalplus_ir
#ونوین (بانک اقتصاد نوین)
🔖 #افشای_اطلاعات_بااهمیت - (برگزاری مزایده - گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۰/۱۲/۲۹
⚡️ @codalplus_ir
🔖 #افشای_اطلاعات_بااهمیت - (برگزاری مزایده - گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۰/۱۲/۲۹
⚡️ @codalplus_ir
#ونوین (بانک اقتصاد نوین)
🔖 #افشای_اطلاعات_بااهمیت - (برگزاری مزایده - گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۰/۱۲/۲۹
🗓 ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ ۱۵:۱۳:۵۲
⚡️ @codalplus_ir
🔖 #افشای_اطلاعات_بااهمیت - (برگزاری مزایده - گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۰/۱۲/۲۹
🗓 ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ ۱۵:۱۳:۵۲
⚡️ @codalplus_ir
کدال_پلاس
#ونوین (بانک اقتصاد نوین) 🔖 #افشای_اطلاعات_بااهمیت - (برگزاری مزایده - گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ 🗓 ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ ۱۵:۱۳:۵۲ ⚡️ @codalplus_ir
#ونوین (بانک اقتصاد نوین)
🔖 #افشای_اطلاعات_بااهمیت - (برگزاری مزایده - گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۰/۱۲/۲۹
⚡️ @codalplus_ir
🔖 #افشای_اطلاعات_بااهمیت - (برگزاری مزایده - گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۰/۱۲/۲۹
⚡️ @codalplus_ir
#فکمند (گسترش قطعه سازی کمند)
🔖 توضیحات در خصوص اطلاعات و صورت های مالی منتشر شده
🗓 ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ ۱۵:۵۴:۳۹
⚡️ @codalplus_ir
🔖 توضیحات در خصوص اطلاعات و صورت های مالی منتشر شده
🗓 ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ ۱۵:۵۴:۳۹
⚡️ @codalplus_ir
#وآیند (بانک آینده)
🔖 توضیحات در خصوص اطلاعات و صورت های مالی منتشر شده
🗓 ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ ۱۶:۰۵:۵۰
⚡️ @codalplus_ir
🔖 توضیحات در خصوص اطلاعات و صورت های مالی منتشر شده
🗓 ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ ۱۶:۰۵:۵۰
⚡️ @codalplus_ir
👍1
#غدام (خوراک دام پارس)
🔖 آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۱/۰۹/۳۰
📌 خلاصه وضعیت #افزایش_سرمایه:
🏷کد مجوز افزایش سرمایه: DPM-IOP-00A-224
🏷 محل برگزاری: استان تهران ،شهر تهران ،کيلومتر 10 جاده تهران، کرج ـ روبروي رنگ هاويلوکس
📅 تاریخ جلسه: 1400/11/24 ساعت 10:00
🗓 ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ ۱۶:۰۸:۵۶
⚡️ @codalplus_ir
🔖 آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۱/۰۹/۳۰
📌 خلاصه وضعیت #افزایش_سرمایه:
🏷کد مجوز افزایش سرمایه: DPM-IOP-00A-224
🏷 محل برگزاری: استان تهران ،شهر تهران ،کيلومتر 10 جاده تهران، کرج ـ روبروي رنگ هاويلوکس
📅 تاریخ جلسه: 1400/11/24 ساعت 10:00
🗓 ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ ۱۶:۰۸:۵۶
⚡️ @codalplus_ir
#خودرو (ایران خودرو)
🔖 معرفی یا تغییر در ترکیب اعضای هیئت مدیره
📅 تاریخ جلسه: 1400/11/09
🗓 ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ ۱۶:۴۹:۳۳
⚡️ @codalplus_ir
🔖 معرفی یا تغییر در ترکیب اعضای هیئت مدیره
📅 تاریخ جلسه: 1400/11/09
🗓 ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ ۱۶:۴۹:۳۳
⚡️ @codalplus_ir
👍1
کدال_پلاس
#شصفها (پترو شيمي اصفهان) 🔖 #گزارش_فعالیت_ماهانه #دوره_1 منتهی به 1400/10/30
#شصفها (پترو شيمي اصفهان)
🔖 #گزارش_فعالیت_ماهانه #دوره_1 منتهی به 1400/10/30
🏷پتروشیمی اصفهان در دوره یک ماهه منتهی به 30 دی ماه 1400، مبلغ 272.8 میلیارد تومان درآمد داشته است که (98.26%) درصد آن مربوط به فروش داخلی و (1.74%) درصد آن مربوط به کل صادرات شرکت است.
🏷درآمد شرکت در این دوره نسبت به ماه قبل 41.9% کاهش و نسبت به میانگین ماه های قبل 3.67% کاهش داشته است.
🏷شرکت نسبت به دوره 1 مشابه سال قبل 51.63% افزایش درآمد داشته است.
📌 از ابتدای سال مالی تا پایان تاریخ 30 دی ماه 1400:
🏷جمع درآمدها (فروش محصولات) شرکت در این دوره 2,823.1 میلیارد تومان است و این در حالیست که جمع درآمد در دوره مشابه سال قبل برابر با 1,193.1 میلیارد تومان بوده که (136.63%) درصد افزایش یافته است.
🏷شرکت در این دوره 1,608.4 میلیارد تومان فروش داخلی داشته است و این در حالیست که در مدت مشابه سال قبل این مقدار برابر با 544.9 میلیارد تومان بوده که (195.15%) درصد افزایش یافته است.
🏷شرکت در این دوره 1,214.7 میلیارد تومان صادرات داشته است و این در حالیست که در دوره مشابه سال قبل این مقدار برابر با 648.1 میلیارد تومان بوده که (87.42%) درصد افزایش یافته است.
🗓 ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ ۱۷:۵۷:۳۷
⚡️ @codalplus_ir
🔖 #گزارش_فعالیت_ماهانه #دوره_1 منتهی به 1400/10/30
🏷پتروشیمی اصفهان در دوره یک ماهه منتهی به 30 دی ماه 1400، مبلغ 272.8 میلیارد تومان درآمد داشته است که (98.26%) درصد آن مربوط به فروش داخلی و (1.74%) درصد آن مربوط به کل صادرات شرکت است.
🏷درآمد شرکت در این دوره نسبت به ماه قبل 41.9% کاهش و نسبت به میانگین ماه های قبل 3.67% کاهش داشته است.
🏷شرکت نسبت به دوره 1 مشابه سال قبل 51.63% افزایش درآمد داشته است.
📌 از ابتدای سال مالی تا پایان تاریخ 30 دی ماه 1400:
🏷جمع درآمدها (فروش محصولات) شرکت در این دوره 2,823.1 میلیارد تومان است و این در حالیست که جمع درآمد در دوره مشابه سال قبل برابر با 1,193.1 میلیارد تومان بوده که (136.63%) درصد افزایش یافته است.
🏷شرکت در این دوره 1,608.4 میلیارد تومان فروش داخلی داشته است و این در حالیست که در مدت مشابه سال قبل این مقدار برابر با 544.9 میلیارد تومان بوده که (195.15%) درصد افزایش یافته است.
🏷شرکت در این دوره 1,214.7 میلیارد تومان صادرات داشته است و این در حالیست که در دوره مشابه سال قبل این مقدار برابر با 648.1 میلیارد تومان بوده که (87.42%) درصد افزایش یافته است.
🗓 ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ ۱۷:۵۷:۳۷
⚡️ @codalplus_ir
#وپترو (سرمايه گذاري صنايع پتروشيمي)
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_6 منتهی به 1400/08/30
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_6 منتهی به 1400/08/30
کدال_پلاس
#وپترو (سرمايه گذاري صنايع پتروشيمي) 🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_6 منتهی به 1400/08/30
#وپترو (سرمايه گذاري صنايع پتروشيمي)
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_6 منتهی به 1400/08/30
📝 دوره منتهی به 30 آبان 1400:
🏷شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی در دوره 6 منتهی به تاریخ 30 آبان ماه 1400 به ازای هر سهم 598 ریال زیان محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (29.65%) کاهش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷زیان خالص: 108.9 میلیارد تومان که 29.64% افت داشته است.
🏷زیان عملیاتی: 08.3 میلیارد تومان که 1.74% رشد داشته است.
🏷جمع درآمدهای عملیاتی: 2.3 میلیارد تومان که 229.62% رشد داشته است.
🏷سرمایه: 182 میلیارد تومان که بدون تغییر بوده است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت جاری: 0.85
🏷نسبت آنی: 0.85
🏷نسبت بدهی: 0.74
🏷نسبت پوشش بهره: 9.98-
🏷نسبت سرمایه: 0.16
🏷نسبت گردش دارایی ها: 0
🏷نسبت بازده دارایی ها: 9.58-%
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 4728.54-%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 360.04-%
🏷نسبت بازده حقوق صاحبان سهام: 37.5-%
🏷نسبت مالکانه: 0.26
🏷تعداد سهام شرکت: 1,820,000,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 598.11-
🏷نسبت P/E قیمت به سود هر سهم: 14.35-
🏷نسبت P/E گروه: 6.82
🏷نسبت P/S قیمت به فروش: 678.32
🏷نسبت P/B قیمت به ارزش دفتری: 5.38
📊 تابلو معاملاتی نماد در TSETMC:
🏷قیمت پایانی (ریال): 8580 (0.23-%)
🏷آخرین قیمت (ریال): 8480 (1.4-%)
🏷حجم معاملات: 728,439
🏷حجم مبنا: 1,748,252
🏷میانگین حجم ماه: 1,430,552
🗓 ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ ۱۳:۱۶:۰۵
⚡️ @codalplus_ir
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_6 منتهی به 1400/08/30
📝 دوره منتهی به 30 آبان 1400:
🏷شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی در دوره 6 منتهی به تاریخ 30 آبان ماه 1400 به ازای هر سهم 598 ریال زیان محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (29.65%) کاهش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷زیان خالص: 108.9 میلیارد تومان که 29.64% افت داشته است.
🏷زیان عملیاتی: 08.3 میلیارد تومان که 1.74% رشد داشته است.
🏷جمع درآمدهای عملیاتی: 2.3 میلیارد تومان که 229.62% رشد داشته است.
🏷سرمایه: 182 میلیارد تومان که بدون تغییر بوده است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت جاری: 0.85
🏷نسبت آنی: 0.85
🏷نسبت بدهی: 0.74
🏷نسبت پوشش بهره: 9.98-
🏷نسبت سرمایه: 0.16
🏷نسبت گردش دارایی ها: 0
🏷نسبت بازده دارایی ها: 9.58-%
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 4728.54-%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 360.04-%
🏷نسبت بازده حقوق صاحبان سهام: 37.5-%
🏷نسبت مالکانه: 0.26
🏷تعداد سهام شرکت: 1,820,000,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 598.11-
🏷نسبت P/E قیمت به سود هر سهم: 14.35-
🏷نسبت P/E گروه: 6.82
🏷نسبت P/S قیمت به فروش: 678.32
🏷نسبت P/B قیمت به ارزش دفتری: 5.38
📊 تابلو معاملاتی نماد در TSETMC:
🏷قیمت پایانی (ریال): 8580 (0.23-%)
🏷آخرین قیمت (ریال): 8480 (1.4-%)
🏷حجم معاملات: 728,439
🏷حجم مبنا: 1,748,252
🏷میانگین حجم ماه: 1,430,552
🗓 ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ ۱۳:۱۶:۰۵
⚡️ @codalplus_ir
کدال_پلاس
#صبا (سرمايه گذاري صبا تامين) 🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_6 منتهی به 1400/08/30
#صبا (سرمايه گذاري صبا تامين)
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_6 منتهی به 1400/08/30
📝 دوره منتهی به 30 آبان 1400:
🏷شرکت سرمایه گذاری صبا تامین در دوره 6 منتهی به تاریخ 30 آبان ماه 1400 به ازای هر سهم 598 ریال سود محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (78.76%) کاهش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷سود خالص: 2,691.8 میلیارد تومان که 36.28% افت داشته است.(با توجه به تغییر در سرمایه شرکت، تغییرات سود (زیان) خالص از اهمیت بالاتری نسبت به تغییرات سود (زیان) خالص هر سهم برخوردار است.)
🏷سود عملیاتی: 2,873.1 میلیارد تومان که 32.97% افت داشته است.
🏷جمع درآمدهای عملیاتی: 2,890.6 میلیارد تومان که 32.85% افت داشته است.
🏷هزینه های مالی: 181.9 میلیارد تومان که 218.87% رشد داشته است.
🏷سرمایه: 4,500 میلیارد تومان که 200% رشد داشته است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت جاری: 0.62
🏷نسبت آنی: 0.62
🏷نسبت بدهی: 0.59
🏷نسبت پوشش بهره: 15.8
🏷نسبت سرمایه: 0.27
🏷نسبت گردش دارایی ها: 0.17
🏷نسبت بازده دارایی ها: 16.15%
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 93.12%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 99.39%
🏷نسبت بازده حقوق صاحبان سهام: 39.34%
🏷نسبت مالکانه: 0.41
🏷تعداد سهام شرکت: 45,000,000,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 598.18
🏷نسبت P/E قیمت به سود هر سهم: 10.23
🏷نسبت P/E گروه: 5.29
🏷نسبت P/S قیمت به فروش: 9.53
🏷نسبت P/B قیمت به ارزش دفتری: 4.03
📊 تابلو معاملاتی نماد در TSETMC:
🏷قیمت پایانی (ریال): 6120 (0.33-%)
🏷آخرین قیمت (ریال): 6150 (0.16%)
🏷حجم معاملات: 10,189,699
🏷حجم مبنا: 18,000,000
🏷میانگین حجم ماه: 15,848,018
📎دلایل اصلاح:
با سلام و احترام، اين اطلاعيه اصلاحيه اطلاعيه شماره (831549) ميباشد که به علاوه ارائه اصلاحات صورتهاي مالي شرکت اصلي، صورتهاي مالي اساسي تلفيقي گروه نيز به فايلهاي ضميمه افزوده گرديده است.
🗓 ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ ۲۰:۲۳:۲۱
⚡️ @codalplus_ir
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_6 منتهی به 1400/08/30
📝 دوره منتهی به 30 آبان 1400:
🏷شرکت سرمایه گذاری صبا تامین در دوره 6 منتهی به تاریخ 30 آبان ماه 1400 به ازای هر سهم 598 ریال سود محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (78.76%) کاهش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷سود خالص: 2,691.8 میلیارد تومان که 36.28% افت داشته است.(با توجه به تغییر در سرمایه شرکت، تغییرات سود (زیان) خالص از اهمیت بالاتری نسبت به تغییرات سود (زیان) خالص هر سهم برخوردار است.)
🏷سود عملیاتی: 2,873.1 میلیارد تومان که 32.97% افت داشته است.
🏷جمع درآمدهای عملیاتی: 2,890.6 میلیارد تومان که 32.85% افت داشته است.
🏷هزینه های مالی: 181.9 میلیارد تومان که 218.87% رشد داشته است.
🏷سرمایه: 4,500 میلیارد تومان که 200% رشد داشته است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت جاری: 0.62
🏷نسبت آنی: 0.62
🏷نسبت بدهی: 0.59
🏷نسبت پوشش بهره: 15.8
🏷نسبت سرمایه: 0.27
🏷نسبت گردش دارایی ها: 0.17
🏷نسبت بازده دارایی ها: 16.15%
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 93.12%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 99.39%
🏷نسبت بازده حقوق صاحبان سهام: 39.34%
🏷نسبت مالکانه: 0.41
🏷تعداد سهام شرکت: 45,000,000,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 598.18
🏷نسبت P/E قیمت به سود هر سهم: 10.23
🏷نسبت P/E گروه: 5.29
🏷نسبت P/S قیمت به فروش: 9.53
🏷نسبت P/B قیمت به ارزش دفتری: 4.03
📊 تابلو معاملاتی نماد در TSETMC:
🏷قیمت پایانی (ریال): 6120 (0.33-%)
🏷آخرین قیمت (ریال): 6150 (0.16%)
🏷حجم معاملات: 10,189,699
🏷حجم مبنا: 18,000,000
🏷میانگین حجم ماه: 15,848,018
📎دلایل اصلاح:
با سلام و احترام، اين اطلاعيه اصلاحيه اطلاعيه شماره (831549) ميباشد که به علاوه ارائه اصلاحات صورتهاي مالي شرکت اصلي، صورتهاي مالي اساسي تلفيقي گروه نيز به فايلهاي ضميمه افزوده گرديده است.
🗓 ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ ۲۰:۲۳:۲۱
⚡️ @codalplus_ir
👍3