کدال_پلاس
#شاروم (پتروشيمي اروميه) 🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
#شاروم (پتروشيمي اروميه)
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
📝 دوره منتهی به 30 آذر 1400:
🏷شرکت پتروشیمی ارومیه در دوره 9 ماهه منتهی به تاریخ 30 آذر ماه 1400 به ازای هر سهم 1,032 ریال سود محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (126.32%) افزایش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷سود خالص: 72.2 میلیارد تومان که 126.11% رشد داشته است.
🏷سود ناخالص: 81.6 میلیارد تومان که 137.48% رشد داشته است.
🏷سود عملیاتی: 70.7 میلیارد تومان که 146.11% رشد داشته است.
🏷درآمدهای عملیاتی: 304.1 میلیارد تومان که 126.32% رشد داشته است.
🏷سرمایه: 70 میلیارد تومان که بدون تغییر بوده است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت پوشش بهره: 10.15
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 23.75%
🏷نسبت حاشیه سود ناخالص: 26.83%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 23.25%
🏷تعداد سهام شرکت: 700,000,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 1031.81
🏷نسبت P/E قیمت به سود هر سهم: 12.3
🏷نسبت P/E گروه: 7.62
🏷نسبت P/S قیمت به فروش: 2.92
📊 تابلو معاملاتی نماد در TSETMC:
🏷قیمت پایانی (ریال): 12690 (0.71%)
🏷آخرین قیمت (ریال): 12750 (1.19%)
🏷حجم معاملات: 1,328,808
🏷حجم مبنا: 1,145,039
🏷میانگین حجم ماه: 1,599,497
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۲:۲۷:۲۶
⚡️ @codalplus_ir
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
📝 دوره منتهی به 30 آذر 1400:
🏷شرکت پتروشیمی ارومیه در دوره 9 ماهه منتهی به تاریخ 30 آذر ماه 1400 به ازای هر سهم 1,032 ریال سود محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (126.32%) افزایش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷سود خالص: 72.2 میلیارد تومان که 126.11% رشد داشته است.
🏷سود ناخالص: 81.6 میلیارد تومان که 137.48% رشد داشته است.
🏷سود عملیاتی: 70.7 میلیارد تومان که 146.11% رشد داشته است.
🏷درآمدهای عملیاتی: 304.1 میلیارد تومان که 126.32% رشد داشته است.
🏷سرمایه: 70 میلیارد تومان که بدون تغییر بوده است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت پوشش بهره: 10.15
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 23.75%
🏷نسبت حاشیه سود ناخالص: 26.83%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 23.25%
🏷تعداد سهام شرکت: 700,000,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 1031.81
🏷نسبت P/E قیمت به سود هر سهم: 12.3
🏷نسبت P/E گروه: 7.62
🏷نسبت P/S قیمت به فروش: 2.92
📊 تابلو معاملاتی نماد در TSETMC:
🏷قیمت پایانی (ریال): 12690 (0.71%)
🏷آخرین قیمت (ریال): 12750 (1.19%)
🏷حجم معاملات: 1,328,808
🏷حجم مبنا: 1,145,039
🏷میانگین حجم ماه: 1,599,497
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۲:۲۷:۲۶
⚡️ @codalplus_ir
#وگستر (گسترش سرمایه گذاری ایرانیان)
🔖 درخواست تکمیل مشخصات سهامداران
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۲:۲۸:۱۵
⚡️ @codalplus_ir
🔖 درخواست تکمیل مشخصات سهامداران
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۲:۲۸:۱۵
⚡️ @codalplus_ir
#پاسا (ايران ياسا تاير و رابر)
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
کدال_پلاس
#پاسا (ايران ياسا تاير و رابر) 🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
#پاسا (ايران ياسا تاير و رابر)
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
📝 دوره منتهی به 30 آذر 1400:
🏷شرکت ایران یاسا تایر و رابر در دوره 9 ماهه منتهی به تاریخ 30 آذر ماه 1400 به ازای هر سهم 1,351 ریال سود محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (33.71%) کاهش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷سود خالص: 121.6 میلیارد تومان که 33.74% افت داشته است.
🏷سود ناخالص: 169.4 میلیارد تومان که 16.53% افت داشته است.
🏷سود عملیاتی: 163.8 میلیارد تومان که 25.96% افت داشته است.
🏷درآمدهای عملیاتی: 825.6 میلیارد تومان که 60.49% رشد داشته است.
🏷هزینه های مالی: 16.7 میلیارد تومان که 82.64% رشد داشته است.
🏷سرمایه: 90 میلیارد تومان که بدون تغییر بوده است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت پوشش بهره: 9.78
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 14.72%
🏷نسبت حاشیه سود ناخالص: 20.51%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 19.84%
🏷تعداد سهام شرکت: 900,000,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 1350.62
🏷نسبت P/E قیمت به سود هر سهم: 9.67
🏷نسبت P/E گروه: 8.02
🏷نسبت P/S قیمت به فروش: 1.42
📊 تابلو معاملاتی نماد در TSETMC:
🏷قیمت پایانی (ریال): 13060 (0.68-%)
🏷آخرین قیمت (ریال): 13150 (0%)
🏷حجم معاملات: 763,828
🏷حجم مبنا: 1,152,959
🏷میانگین حجم ماه: 828,077
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۲:۲۸:۳۸
⚡️ @codalplus_ir
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
📝 دوره منتهی به 30 آذر 1400:
🏷شرکت ایران یاسا تایر و رابر در دوره 9 ماهه منتهی به تاریخ 30 آذر ماه 1400 به ازای هر سهم 1,351 ریال سود محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (33.71%) کاهش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷سود خالص: 121.6 میلیارد تومان که 33.74% افت داشته است.
🏷سود ناخالص: 169.4 میلیارد تومان که 16.53% افت داشته است.
🏷سود عملیاتی: 163.8 میلیارد تومان که 25.96% افت داشته است.
🏷درآمدهای عملیاتی: 825.6 میلیارد تومان که 60.49% رشد داشته است.
🏷هزینه های مالی: 16.7 میلیارد تومان که 82.64% رشد داشته است.
🏷سرمایه: 90 میلیارد تومان که بدون تغییر بوده است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت پوشش بهره: 9.78
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 14.72%
🏷نسبت حاشیه سود ناخالص: 20.51%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 19.84%
🏷تعداد سهام شرکت: 900,000,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 1350.62
🏷نسبت P/E قیمت به سود هر سهم: 9.67
🏷نسبت P/E گروه: 8.02
🏷نسبت P/S قیمت به فروش: 1.42
📊 تابلو معاملاتی نماد در TSETMC:
🏷قیمت پایانی (ریال): 13060 (0.68-%)
🏷آخرین قیمت (ریال): 13150 (0%)
🏷حجم معاملات: 763,828
🏷حجم مبنا: 1,152,959
🏷میانگین حجم ماه: 828,077
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۲:۲۸:۳۸
⚡️ @codalplus_ir
کدال_پلاس
#سبد_فراز (سبدگردان فراز) 🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی #دوره_12_ماهه منتهی به 1400/09/30
#سبد_فراز (سبدگردان فراز)
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی #دوره_12_ماهه منتهی به 1400/09/30
📝 دوره منتهی به 30 آذر 1400:
🏷شرکت سبدگردان فراز در دوره 12 ماهه منتهی به تاریخ 30 آذر ماه 1400 به ازای هر سهم 298 ریال زیان محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (1555.56%) افزایش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷زیان خالص: 03 میلیارد تومان که 1589.85% رشد داشته است.
🏷زیان عملیاتی: 02.8 میلیارد تومان که 1483.95% رشد داشته است.
🏷جمع درآمدهای عملیاتی: 600.8 میلیون تومان که 449.1% رشد داشته است.
🏷سرمایه: 10 میلیارد تومان که بدون تغییر بوده است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت جاری: 1.84
🏷نسبت آنی: 1.84
🏷نسبت بدهی: 0.49
🏷نسبت پوشش بهره: 14.96-
🏷نسبت سرمایه: 0.75
🏷نسبت گردش دارایی ها: 0.04-
🏷نسبت بازده دارایی ها: 22.31-%
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 495.87%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 464.8%
🏷نسبت بازده حقوق صاحبان سهام: 43.53-%
🏷نسبت مالکانه: 0.51
🏷تعداد سهام شرکت: 100,000,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 297.92-
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۲:۳۴:۱۴
⚡️ @codalplus_ir
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی #دوره_12_ماهه منتهی به 1400/09/30
📝 دوره منتهی به 30 آذر 1400:
🏷شرکت سبدگردان فراز در دوره 12 ماهه منتهی به تاریخ 30 آذر ماه 1400 به ازای هر سهم 298 ریال زیان محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (1555.56%) افزایش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷زیان خالص: 03 میلیارد تومان که 1589.85% رشد داشته است.
🏷زیان عملیاتی: 02.8 میلیارد تومان که 1483.95% رشد داشته است.
🏷جمع درآمدهای عملیاتی: 600.8 میلیون تومان که 449.1% رشد داشته است.
🏷سرمایه: 10 میلیارد تومان که بدون تغییر بوده است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت جاری: 1.84
🏷نسبت آنی: 1.84
🏷نسبت بدهی: 0.49
🏷نسبت پوشش بهره: 14.96-
🏷نسبت سرمایه: 0.75
🏷نسبت گردش دارایی ها: 0.04-
🏷نسبت بازده دارایی ها: 22.31-%
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 495.87%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 464.8%
🏷نسبت بازده حقوق صاحبان سهام: 43.53-%
🏷نسبت مالکانه: 0.51
🏷تعداد سهام شرکت: 100,000,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 297.92-
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۲:۳۴:۱۴
⚡️ @codalplus_ir
#خکرمان (گروه اقتصادی کرمان خودرو)
🔖 معرفی یا تغییر در ترکیب اعضای هیئت مدیره
📅 تاریخ جلسه: 1400/08/04
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۲:۳۸:۵۵
⚡️ @codalplus_ir
🔖 معرفی یا تغییر در ترکیب اعضای هیئت مدیره
📅 تاریخ جلسه: 1400/08/04
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۲:۳۸:۵۵
⚡️ @codalplus_ir
#شستا (سرمايه گذاري تأمين اجتماعي)
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_6_ماهه منتهی به 1400/09/30
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_6_ماهه منتهی به 1400/09/30
کدال_پلاس
#شستا (سرمايه گذاري تأمين اجتماعي) 🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_6_ماهه منتهی به 1400/09/30
#شستا (سرمايه گذاري تأمين اجتماعي)
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_6_ماهه منتهی به 1400/09/30
📝 دوره منتهی به 30 آذر 1400:
🏷شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی در دوره 6 ماهه منتهی به تاریخ 30 آذر ماه 1400 به ازای هر سهم 25 ریال سود محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (97.7%) کاهش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷سود خالص: 356.4 میلیارد تومان که 95.89% افت داشته است.(با توجه به تغییر در سرمایه شرکت، تغییرات سود (زیان) خالص از اهمیت بالاتری نسبت به تغییرات سود (زیان) خالص هر سهم برخوردار است.)
🏷سود عملیاتی: 662.2 میلیارد تومان که 92.38% افت داشته است.
🏷جمع درآمدهای عملیاتی: 712 میلیارد تومان که 91.82% افت داشته است.
🏷هزینه های مالی: 485.2 میلیارد تومان که 126.04% رشد داشته است.
🏷سرمایه: 14,200 میلیارد تومان که 77.5% رشد داشته است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت جاری: 1.42
🏷نسبت آنی: 1.42
🏷نسبت بدهی: 0.33
🏷نسبت پوشش بهره: 1.36
🏷نسبت سرمایه: 0.33
🏷نسبت گردش دارایی ها: 0.02
🏷نسبت بازده دارایی ها: 0.82%
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 50.05%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 93%
🏷نسبت بازده حقوق صاحبان سهام: 1.23%
🏷نسبت مالکانه: 0.67
🏷تعداد سهام شرکت: 142,000,000,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 25.1
🏷نسبت P/E قیمت به سود هر سهم: 440
🏷نسبت P/E گروه: 7.41
🏷نسبت P/S قیمت به فروش: 219.38
🏷نسبت P/B قیمت به ارزش دفتری: 5.37
📊 تابلو معاملاتی نماد در TSETMC:
🏷قیمت پایانی (ریال): 11000 (0%)
🏷آخرین قیمت (ریال): 10970 (0.27-%)
🏷حجم معاملات: 0
🏷حجم مبنا: 10,909,091
🏷میانگین حجم ماه: 38,014,902
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۲:۳۹:۵۷
⚡️ @codalplus_ir
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_6_ماهه منتهی به 1400/09/30
📝 دوره منتهی به 30 آذر 1400:
🏷شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی در دوره 6 ماهه منتهی به تاریخ 30 آذر ماه 1400 به ازای هر سهم 25 ریال سود محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (97.7%) کاهش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷سود خالص: 356.4 میلیارد تومان که 95.89% افت داشته است.(با توجه به تغییر در سرمایه شرکت، تغییرات سود (زیان) خالص از اهمیت بالاتری نسبت به تغییرات سود (زیان) خالص هر سهم برخوردار است.)
🏷سود عملیاتی: 662.2 میلیارد تومان که 92.38% افت داشته است.
🏷جمع درآمدهای عملیاتی: 712 میلیارد تومان که 91.82% افت داشته است.
🏷هزینه های مالی: 485.2 میلیارد تومان که 126.04% رشد داشته است.
🏷سرمایه: 14,200 میلیارد تومان که 77.5% رشد داشته است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت جاری: 1.42
🏷نسبت آنی: 1.42
🏷نسبت بدهی: 0.33
🏷نسبت پوشش بهره: 1.36
🏷نسبت سرمایه: 0.33
🏷نسبت گردش دارایی ها: 0.02
🏷نسبت بازده دارایی ها: 0.82%
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 50.05%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 93%
🏷نسبت بازده حقوق صاحبان سهام: 1.23%
🏷نسبت مالکانه: 0.67
🏷تعداد سهام شرکت: 142,000,000,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 25.1
🏷نسبت P/E قیمت به سود هر سهم: 440
🏷نسبت P/E گروه: 7.41
🏷نسبت P/S قیمت به فروش: 219.38
🏷نسبت P/B قیمت به ارزش دفتری: 5.37
📊 تابلو معاملاتی نماد در TSETMC:
🏷قیمت پایانی (ریال): 11000 (0%)
🏷آخرین قیمت (ریال): 10970 (0.27-%)
🏷حجم معاملات: 0
🏷حجم مبنا: 10,909,091
🏷میانگین حجم ماه: 38,014,902
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۲:۳۹:۵۷
⚡️ @codalplus_ir
#غگل (گلوکوزان)
🔖 تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۶/۳۱
📅 تاریخ جلسه: 1400/10/29 ساعت 10:00
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۲:۴۰:۳۱
⚡️ @codalplus_ir
🔖 تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۶/۳۱
📅 تاریخ جلسه: 1400/10/29 ساعت 10:00
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۲:۴۰:۳۱
⚡️ @codalplus_ir
#دلقما (داروئی و بهداشتی لقمان)
🔖 #افشای_اطلاعات_بااهمیت - (دریافت مجوز تغییر بیش از ۱۰ درصد در نرخ فروش محصولات یا ارائه خدمات - گروه الف) منتهی به سال مالی ۱۴۰۰/۱۲/۲۹
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۲:۴۰:۵۳
⚡️ @codalplus_ir
🔖 #افشای_اطلاعات_بااهمیت - (دریافت مجوز تغییر بیش از ۱۰ درصد در نرخ فروش محصولات یا ارائه خدمات - گروه الف) منتهی به سال مالی ۱۴۰۰/۱۲/۲۹
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۲:۴۰:۵۳
⚡️ @codalplus_ir
کدال_پلاس
#دلقما (داروئی و بهداشتی لقمان) 🔖 #افشای_اطلاعات_بااهمیت - (دریافت مجوز تغییر بیش از ۱۰ درصد در نرخ فروش محصولات یا ارائه خدمات - گروه الف) منتهی به سال مالی ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ 🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۲:۴۰:۵۳ ⚡️ @codalplus_ir
#دلقما (داروئی و بهداشتی لقمان)
🔖 #افشای_اطلاعات_بااهمیت - (دریافت مجوز تغییر بیش از ۱۰ درصد در نرخ فروش محصولات یا ارائه خدمات - گروه الف) منتهی به سال مالی ۱۴۰۰/۱۲/۲۹
⚡️ @codalplus_ir
🔖 #افشای_اطلاعات_بااهمیت - (دریافت مجوز تغییر بیش از ۱۰ درصد در نرخ فروش محصولات یا ارائه خدمات - گروه الف) منتهی به سال مالی ۱۴۰۰/۱۲/۲۹
⚡️ @codalplus_ir