کدال_پلاس
#کتوکا (توليدي و خدمات صنايع نسوز توکا) 🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
#کتوکا (توليدي و خدمات صنايع نسوز توکا)
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
📝 دوره منتهی به 30 آذر 1400:
🏷شرکت تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا در دوره 9 ماهه منتهی به تاریخ 30 آذر ماه 1400 به ازای هر سهم 764 ریال سود محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (38.16%) افزایش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷سود خالص: 58.8 میلیارد تومان که 38.06% رشد داشته است.
🏷سود ناخالص: 93 میلیارد تومان که 44.77% رشد داشته است.
🏷سود عملیاتی: 83.9 میلیارد تومان که 43.51% رشد داشته است.
🏷درآمدهای عملیاتی: 593.4 میلیارد تومان که 62.26% رشد داشته است.
🏷هزینه های مالی: 11.1 میلیارد تومان که 131.55% رشد داشته است.
🏷سرمایه: 77 میلیارد تومان که بدون تغییر بوده است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت پوشش بهره: 7.54
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 9.91%
🏷نسبت حاشیه سود ناخالص: 15.68%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 14.15%
🏷تعداد سهام شرکت: 770,000,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 763.52
🏷نسبت P/E قیمت به سود هر سهم: 8.29
🏷نسبت P/E گروه: 8.24
🏷نسبت P/S قیمت به فروش: 0.82
📊 تابلو معاملاتی نماد در TSETMC:
🏷قیمت پایانی (ریال): 6330 (0.64%)
🏷آخرین قیمت (ریال): 6370 (1.27%)
🏷حجم معاملات: 1,372,382
🏷حجم مبنا: 2,283,106
🏷میانگین حجم ماه: 4,401,067
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۰:۵۶:۲۴
⚡️ @codalplus_ir
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
📝 دوره منتهی به 30 آذر 1400:
🏷شرکت تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا در دوره 9 ماهه منتهی به تاریخ 30 آذر ماه 1400 به ازای هر سهم 764 ریال سود محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (38.16%) افزایش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷سود خالص: 58.8 میلیارد تومان که 38.06% رشد داشته است.
🏷سود ناخالص: 93 میلیارد تومان که 44.77% رشد داشته است.
🏷سود عملیاتی: 83.9 میلیارد تومان که 43.51% رشد داشته است.
🏷درآمدهای عملیاتی: 593.4 میلیارد تومان که 62.26% رشد داشته است.
🏷هزینه های مالی: 11.1 میلیارد تومان که 131.55% رشد داشته است.
🏷سرمایه: 77 میلیارد تومان که بدون تغییر بوده است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت پوشش بهره: 7.54
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 9.91%
🏷نسبت حاشیه سود ناخالص: 15.68%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 14.15%
🏷تعداد سهام شرکت: 770,000,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 763.52
🏷نسبت P/E قیمت به سود هر سهم: 8.29
🏷نسبت P/E گروه: 8.24
🏷نسبت P/S قیمت به فروش: 0.82
📊 تابلو معاملاتی نماد در TSETMC:
🏷قیمت پایانی (ریال): 6330 (0.64%)
🏷آخرین قیمت (ریال): 6370 (1.27%)
🏷حجم معاملات: 1,372,382
🏷حجم مبنا: 2,283,106
🏷میانگین حجم ماه: 4,401,067
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۰:۵۶:۲۴
⚡️ @codalplus_ir
👍1
#قهکمت (قند هکمتان)
🔖 #گزارش_فعالیت_ماهانه #دوره_1_ماهه منتهی به 1400/08/30
🏷قند هکمتان در دوره یک ماهه منتهی به 30 آبان ماه 1400، مبلغ 166.2 میلیارد تومان درآمد داشته که تمام آن مربوط به فروش داخلی شرکت است.
🏷درآمد شرکت در این دوره نسبت به ماه قبل 12.04% افزایش و نسبت به میانگین ماه های قبل 148.89% افزایش داشته است.
🏷شرکت نسبت به دوره 1 ماهه مشابه سال قبل 134.62% افزایش درآمد داشته است.
📌 از ابتدای سال مالی تا پایان تاریخ 30 آبان ماه 1400:
🏷جمع درآمدها (فروش محصولات) شرکت در این دوره 314.6 میلیارد تومان است.
🏷شرکت در این دوره 314.6 میلیارد تومان فروش داخلی داشته است.
🏷شرکت در این دوره صادرات نداشته است.
📎کادر توضیحات در مورد اصلاحات:
بدلیل تغییر و ایجاد سال مالی جدید در سامانه کدال برای ثبت گزارش فعالیت ماهانه دیماه می بایستی مجددا اطلاعات 3 ماهه قبل در سامانه ثبت و منتشر گردد که هیچ گونه تغییری نداشته اند.
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۰:۵۶:۳۲
⚡️ @codalplus_ir
🔖 #گزارش_فعالیت_ماهانه #دوره_1_ماهه منتهی به 1400/08/30
🏷قند هکمتان در دوره یک ماهه منتهی به 30 آبان ماه 1400، مبلغ 166.2 میلیارد تومان درآمد داشته که تمام آن مربوط به فروش داخلی شرکت است.
🏷درآمد شرکت در این دوره نسبت به ماه قبل 12.04% افزایش و نسبت به میانگین ماه های قبل 148.89% افزایش داشته است.
🏷شرکت نسبت به دوره 1 ماهه مشابه سال قبل 134.62% افزایش درآمد داشته است.
📌 از ابتدای سال مالی تا پایان تاریخ 30 آبان ماه 1400:
🏷جمع درآمدها (فروش محصولات) شرکت در این دوره 314.6 میلیارد تومان است.
🏷شرکت در این دوره 314.6 میلیارد تومان فروش داخلی داشته است.
🏷شرکت در این دوره صادرات نداشته است.
📎کادر توضیحات در مورد اصلاحات:
بدلیل تغییر و ایجاد سال مالی جدید در سامانه کدال برای ثبت گزارش فعالیت ماهانه دیماه می بایستی مجددا اطلاعات 3 ماهه قبل در سامانه ثبت و منتشر گردد که هیچ گونه تغییری نداشته اند.
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۰:۵۶:۳۲
⚡️ @codalplus_ir
#شستان (صنايع پتروشيمي گلستان)
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
کدال_پلاس
#شستان (صنايع پتروشيمي گلستان) 🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
#شستان (صنايع پتروشيمي گلستان)
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
📝 دوره منتهی به 30 آذر 1400:
🏷شرکت صنایع پتروشیمی گلستان در دوره 9 ماهه منتهی به تاریخ 30 آذر ماه 1400 به ازای هر سهم 11 ریال سود محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (57.14%) افزایش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷سود خالص: 518.1 میلیون تومان که 67.67% رشد داشته است.
🏷زیان عملیاتی: 399.5 میلیون تومان که 62.86% رشد داشته است.
🏷سرمایه: 47.3 میلیارد تومان که بدون تغییر بوده است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷تعداد سهام شرکت: 473,000,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 10.95
🏷نسبت P/E قیمت به سود هر سهم: 386.64
📊 تابلو معاملاتی نماد در TSETMC:
🏷قیمت پایانی (ریال): 4253 (3.96%)
🏷آخرین قیمت (ریال): 4248 (3.84%)
🏷حجم معاملات: 1,492,693
🏷حجم مبنا: 1,299,039
🏷میانگین حجم ماه: 935,707
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۰:۵۷:۱۲
⚡️ @codalplus_ir
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
📝 دوره منتهی به 30 آذر 1400:
🏷شرکت صنایع پتروشیمی گلستان در دوره 9 ماهه منتهی به تاریخ 30 آذر ماه 1400 به ازای هر سهم 11 ریال سود محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (57.14%) افزایش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷سود خالص: 518.1 میلیون تومان که 67.67% رشد داشته است.
🏷زیان عملیاتی: 399.5 میلیون تومان که 62.86% رشد داشته است.
🏷سرمایه: 47.3 میلیارد تومان که بدون تغییر بوده است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷تعداد سهام شرکت: 473,000,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 10.95
🏷نسبت P/E قیمت به سود هر سهم: 386.64
📊 تابلو معاملاتی نماد در TSETMC:
🏷قیمت پایانی (ریال): 4253 (3.96%)
🏷آخرین قیمت (ریال): 4248 (3.84%)
🏷حجم معاملات: 1,492,693
🏷حجم مبنا: 1,299,039
🏷میانگین حجم ماه: 935,707
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۰:۵۷:۱۲
⚡️ @codalplus_ir
#تشتاد (صنايع توليدي اشتاد ايران)
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
کدال_پلاس
#تشتاد (صنايع توليدي اشتاد ايران) 🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
#تشتاد (صنايع توليدي اشتاد ايران)
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
📝 دوره منتهی به 30 آذر 1400:
🏷شرکت صنایع تولیدی اشتاد ایران در دوره 9 ماهه منتهی به تاریخ 30 آذر ماه 1400 به ازای هر سهم 268 ریال زیان محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (21.27%) افزایش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷زیان خالص: 24.2 میلیارد تومان که 184.02% رشد داشته است.(با توجه به تغییر در سرمایه شرکت، تغییرات سود (زیان) خالص از اهمیت بالاتری نسبت به تغییرات سود (زیان) خالص هر سهم برخوردار است.)
🏷زیان ناخالص: 14.4 میلیارد تومان که 29.43% رشد داشته است.
🏷زیان عملیاتی: 24.1 میلیارد تومان که 174.27% رشد داشته است.
🏷درآمدهای عملیاتی: 112.2 میلیارد تومان که 52.61% رشد داشته است.
🏷هزینه های مالی: 215.6 میلیون تومان که 4913.95% رشد داشته است.
🏷سرمایه: 90.3 میلیارد تومان که 134.23% رشد داشته است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت پوشش بهره: 111.98-
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 21.56-%
🏷نسبت حاشیه سود ناخالص: 12.81-%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 21.52-%
🏷تعداد سهام شرکت: 902,719,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 267.88-
🏷نسبت P/E قیمت به سود هر سهم: 17.65-
🏷نسبت P/S قیمت به فروش: 3.81
📊 تابلو معاملاتی نماد در TSETMC:
🏷قیمت پایانی (ریال): 4731 (0.53-%)
🏷آخرین قیمت (ریال): 4614 (2.99-%)
🏷حجم معاملات: 379,405
🏷حجم مبنا: 2,106,594
🏷میانگین حجم ماه: 952,889
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۰:۵۹:۳۷
⚡️ @codalplus_ir
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
📝 دوره منتهی به 30 آذر 1400:
🏷شرکت صنایع تولیدی اشتاد ایران در دوره 9 ماهه منتهی به تاریخ 30 آذر ماه 1400 به ازای هر سهم 268 ریال زیان محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (21.27%) افزایش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷زیان خالص: 24.2 میلیارد تومان که 184.02% رشد داشته است.(با توجه به تغییر در سرمایه شرکت، تغییرات سود (زیان) خالص از اهمیت بالاتری نسبت به تغییرات سود (زیان) خالص هر سهم برخوردار است.)
🏷زیان ناخالص: 14.4 میلیارد تومان که 29.43% رشد داشته است.
🏷زیان عملیاتی: 24.1 میلیارد تومان که 174.27% رشد داشته است.
🏷درآمدهای عملیاتی: 112.2 میلیارد تومان که 52.61% رشد داشته است.
🏷هزینه های مالی: 215.6 میلیون تومان که 4913.95% رشد داشته است.
🏷سرمایه: 90.3 میلیارد تومان که 134.23% رشد داشته است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت پوشش بهره: 111.98-
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 21.56-%
🏷نسبت حاشیه سود ناخالص: 12.81-%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 21.52-%
🏷تعداد سهام شرکت: 902,719,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 267.88-
🏷نسبت P/E قیمت به سود هر سهم: 17.65-
🏷نسبت P/S قیمت به فروش: 3.81
📊 تابلو معاملاتی نماد در TSETMC:
🏷قیمت پایانی (ریال): 4731 (0.53-%)
🏷آخرین قیمت (ریال): 4614 (2.99-%)
🏷حجم معاملات: 379,405
🏷حجم مبنا: 2,106,594
🏷میانگین حجم ماه: 952,889
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۰:۵۹:۳۷
⚡️ @codalplus_ir
#واعتضاد (سرمايه گذاري اعتضاد غدير)
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_3_ماهه منتهی به 1400/09/30
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_3_ماهه منتهی به 1400/09/30
کدال_پلاس
#واعتضاد (سرمايه گذاري اعتضاد غدير) 🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_3_ماهه منتهی به 1400/09/30
#واعتضاد (سرمايه گذاري اعتضاد غدير)
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_3_ماهه منتهی به 1400/09/30
📝 دوره منتهی به 30 آذر 1400:
🏷شرکت سرمایه گذاری اعتضاد غدیر در دوره 3 ماهه منتهی به تاریخ 30 آذر ماه 1400 به ازای هر سهم 481 ریال سود محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (42.73%) افزایش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷سود خالص: 168.4 میلیارد تومان که 150.12% رشد داشته است.(با توجه به تغییر در سرمایه شرکت، تغییرات سود (زیان) خالص از اهمیت بالاتری نسبت به تغییرات سود (زیان) خالص هر سهم برخوردار است.)
🏷سود عملیاتی: 168.4 میلیارد تومان که 150.03% رشد داشته است.
🏷جمع درآمدهای عملیاتی: 170.2 میلیارد تومان که 149.05% رشد داشته است.
🏷سرمایه: 350 میلیارد تومان که 75% رشد داشته است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت جاری: 2.8
🏷نسبت آنی: 2.8
🏷نسبت بدهی: 0.34
🏷نسبت سرمایه: 0.21
🏷نسبت گردش دارایی ها: 0.1
🏷نسبت بازده دارایی ها: 9.96%
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 98.99%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 98.96%
🏷نسبت بازده حقوق صاحبان سهام: 15.17%
🏷نسبت مالکانه: 0.66
🏷تعداد سهام شرکت: 3,500,000,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 481.27
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۱:۰۴:۰۰
⚡️ @codalplus_ir
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_3_ماهه منتهی به 1400/09/30
📝 دوره منتهی به 30 آذر 1400:
🏷شرکت سرمایه گذاری اعتضاد غدیر در دوره 3 ماهه منتهی به تاریخ 30 آذر ماه 1400 به ازای هر سهم 481 ریال سود محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (42.73%) افزایش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷سود خالص: 168.4 میلیارد تومان که 150.12% رشد داشته است.(با توجه به تغییر در سرمایه شرکت، تغییرات سود (زیان) خالص از اهمیت بالاتری نسبت به تغییرات سود (زیان) خالص هر سهم برخوردار است.)
🏷سود عملیاتی: 168.4 میلیارد تومان که 150.03% رشد داشته است.
🏷جمع درآمدهای عملیاتی: 170.2 میلیارد تومان که 149.05% رشد داشته است.
🏷سرمایه: 350 میلیارد تومان که 75% رشد داشته است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت جاری: 2.8
🏷نسبت آنی: 2.8
🏷نسبت بدهی: 0.34
🏷نسبت سرمایه: 0.21
🏷نسبت گردش دارایی ها: 0.1
🏷نسبت بازده دارایی ها: 9.96%
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 98.99%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 98.96%
🏷نسبت بازده حقوق صاحبان سهام: 15.17%
🏷نسبت مالکانه: 0.66
🏷تعداد سهام شرکت: 3,500,000,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 481.27
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۱:۰۴:۰۰
⚡️ @codalplus_ir
#کارگزاري_ايساتيس_پويا (کارگزاري ايساتيس پويا)
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
📝 دوره منتهی به 30 آذر 1400:
🏷شرکت کارگزاری ایساتیس پویا در دوره 9 ماهه منتهی به تاریخ 30 آذر ماه 1400 به ازای هر سهم سودی محقق نکرده است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷سود خالص: 37.5 میلیارد تومان که 69.87% افت داشته است.
🏷سود عملیاتی: 50 میلیارد تومان که 69.44% افت داشته است.
🏷جمع درآمدهای عملیاتی: 79.3 میلیارد تومان که 60.48% افت داشته است.
🏷هزینه های مالی: 20.4 میلیارد تومان که 375.19% رشد داشته است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت جاری: 1.13
🏷نسبت آنی: 1.13
🏷نسبت بدهی: 0.7
🏷نسبت پوشش بهره: 2.45
🏷نسبت گردش دارایی ها: 0.14
🏷نسبت بازده دارایی ها: 6.82%
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 47.23%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 62.96%
🏷نسبت بازده حقوق صاحبان سهام: 22.81%
🏷نسبت مالکانه: 0.3
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۱:۰۴:۲۹
⚡️ @codalplus_ir
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
📝 دوره منتهی به 30 آذر 1400:
🏷شرکت کارگزاری ایساتیس پویا در دوره 9 ماهه منتهی به تاریخ 30 آذر ماه 1400 به ازای هر سهم سودی محقق نکرده است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷سود خالص: 37.5 میلیارد تومان که 69.87% افت داشته است.
🏷سود عملیاتی: 50 میلیارد تومان که 69.44% افت داشته است.
🏷جمع درآمدهای عملیاتی: 79.3 میلیارد تومان که 60.48% افت داشته است.
🏷هزینه های مالی: 20.4 میلیارد تومان که 375.19% رشد داشته است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت جاری: 1.13
🏷نسبت آنی: 1.13
🏷نسبت بدهی: 0.7
🏷نسبت پوشش بهره: 2.45
🏷نسبت گردش دارایی ها: 0.14
🏷نسبت بازده دارایی ها: 6.82%
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 47.23%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 62.96%
🏷نسبت بازده حقوق صاحبان سهام: 22.81%
🏷نسبت مالکانه: 0.3
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۱:۰۴:۲۹
⚡️ @codalplus_ir
کدال_پلاس
#وايران (ليزينگ ايرانيان) 🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
#وايران (ليزينگ ايرانيان)
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
📝 دوره منتهی به 30 آذر 1400:
🏷شرکت لیزینگ ایرانیان در دوره 9 ماهه منتهی به تاریخ 30 آذر ماه 1400 به ازای هر سهم 242 ریال سود محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (37.79%) کاهش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷سود خالص: 39.4 میلیارد تومان که 1.24% رشد داشته است.(با توجه به تغییر در سرمایه شرکت، تغییرات سود (زیان) خالص از اهمیت بالاتری نسبت به تغییرات سود (زیان) خالص هر سهم برخوردار است.)
🏷سود ناخالص: 51.2 میلیارد تومان که 79.05% رشد داشته است.
🏷سود عملیاتی: 35.2 میلیارد تومان که 168.49% رشد داشته است.
🏷درآمد حاصل از عملیات لیزینگ: 75.4 میلیارد تومان که 64.11% رشد داشته است.
🏷سرمایه: 163 میلیارد تومان که 63% رشد داشته است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت جاری: 1.02
🏷نسبت آنی: 1.02
🏷نسبت سرمایه: 0.31
🏷نسبت گردش دارایی ها: 0.14
🏷نسبت بازده دارایی ها: 7.46%
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 52.29%
🏷نسبت حاشیه سود ناخالص: 67.86%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 46.69%
🏷نسبت بازده حقوق صاحبان سهام: 17.16%
🏷نسبت مالکانه: 0.43
🏷تعداد سهام شرکت: 1,630,000,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 241.81
🏷نسبت P/E قیمت به سود هر سهم: 10.36
🏷نسبت P/E گروه: 8.25
🏷نسبت P/S قیمت به فروش: 5.42
🏷نسبت P/B قیمت به ارزش دفتری: 1.78
📊 تابلو معاملاتی نماد در TSETMC:
🏷قیمت پایانی (ریال): 2507 (0.12-%)
🏷آخرین قیمت (ریال): 2530 (0.8%)
🏷حجم معاملات: 1,668,125
🏷حجم مبنا: 5,415,162
🏷میانگین حجم ماه: 8,042,372
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۱:۰۵:۰۱
⚡️ @codalplus_ir
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
📝 دوره منتهی به 30 آذر 1400:
🏷شرکت لیزینگ ایرانیان در دوره 9 ماهه منتهی به تاریخ 30 آذر ماه 1400 به ازای هر سهم 242 ریال سود محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (37.79%) کاهش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷سود خالص: 39.4 میلیارد تومان که 1.24% رشد داشته است.(با توجه به تغییر در سرمایه شرکت، تغییرات سود (زیان) خالص از اهمیت بالاتری نسبت به تغییرات سود (زیان) خالص هر سهم برخوردار است.)
🏷سود ناخالص: 51.2 میلیارد تومان که 79.05% رشد داشته است.
🏷سود عملیاتی: 35.2 میلیارد تومان که 168.49% رشد داشته است.
🏷درآمد حاصل از عملیات لیزینگ: 75.4 میلیارد تومان که 64.11% رشد داشته است.
🏷سرمایه: 163 میلیارد تومان که 63% رشد داشته است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت جاری: 1.02
🏷نسبت آنی: 1.02
🏷نسبت سرمایه: 0.31
🏷نسبت گردش دارایی ها: 0.14
🏷نسبت بازده دارایی ها: 7.46%
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 52.29%
🏷نسبت حاشیه سود ناخالص: 67.86%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 46.69%
🏷نسبت بازده حقوق صاحبان سهام: 17.16%
🏷نسبت مالکانه: 0.43
🏷تعداد سهام شرکت: 1,630,000,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 241.81
🏷نسبت P/E قیمت به سود هر سهم: 10.36
🏷نسبت P/E گروه: 8.25
🏷نسبت P/S قیمت به فروش: 5.42
🏷نسبت P/B قیمت به ارزش دفتری: 1.78
📊 تابلو معاملاتی نماد در TSETMC:
🏷قیمت پایانی (ریال): 2507 (0.12-%)
🏷آخرین قیمت (ریال): 2530 (0.8%)
🏷حجم معاملات: 1,668,125
🏷حجم مبنا: 5,415,162
🏷میانگین حجم ماه: 8,042,372
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۱:۰۵:۰۱
⚡️ @codalplus_ir
#امین (تامین سرمایه امین)
🔖 تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۶/۳۱
🏷 سود انباشته پایان دوره: 82.4 میلیارد تومان
🏷 سود خالص هر سهم: 757 ریال
🏷 سود نقدی هر سهم: 690 ریال
🏷 سرمایه ثبت شده: 1,100 میلیارد تومان
🏷 تغییر اندک حق حضور اعضای هیئت مدیره نسبت به سال قبل از 28 به 33.6 میلیون ریال
🏷 عدم تغییر پاداش هیئت مدیره نسبت به سال قبل (0 میلیون ریال )
🏷 روزنامه تعیین شده جهت درج آگهی های شرکت: دنياي اقتصاد
📅 تاریخ جلسه: 1400/10/28 ساعت 09:30
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۱:۰۸:۰۱
⚡️ @codalplus_ir
🔖 تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۶/۳۱
🏷 سود انباشته پایان دوره: 82.4 میلیارد تومان
🏷 سود خالص هر سهم: 757 ریال
🏷 سود نقدی هر سهم: 690 ریال
🏷 سرمایه ثبت شده: 1,100 میلیارد تومان
🏷 تغییر اندک حق حضور اعضای هیئت مدیره نسبت به سال قبل از 28 به 33.6 میلیون ریال
🏷 عدم تغییر پاداش هیئت مدیره نسبت به سال قبل (0 میلیون ریال )
🏷 روزنامه تعیین شده جهت درج آگهی های شرکت: دنياي اقتصاد
📅 تاریخ جلسه: 1400/10/28 ساعت 09:30
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۱:۰۸:۰۱
⚡️ @codalplus_ir
#زکشت (کشاورزي مکانيزه اصفهان کشت)
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
کدال_پلاس
#زکشت (کشاورزي مکانيزه اصفهان کشت) 🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
#زکشت (کشاورزي مکانيزه اصفهان کشت)
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
📝 دوره منتهی به 30 آذر 1400:
🏷شرکت کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت در دوره 9 ماهه منتهی به تاریخ 30 آذر ماه 1400 به ازای هر سهم 995 ریال سود محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (73.34%) افزایش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷سود خالص: 29.8 میلیارد تومان که 73.39% رشد داشته است.
🏷سود ناخالص: 29 میلیارد تومان که 79.73% رشد داشته است.
🏷سود عملیاتی: 27.3 میلیارد تومان که 81.68% رشد داشته است.
🏷درآمدهای عملیاتی: 128.5 میلیارد تومان که 77.8% رشد داشته است.
🏷هزینه های مالی: 01.6 میلیارد تومان که 124.15% رشد داشته است.
🏷سرمایه: 30 میلیارد تومان که بدون تغییر بوده است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت پوشش بهره: 16.66
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 23.22%
🏷نسبت حاشیه سود ناخالص: 22.55%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 21.26%
🏷تعداد سهام شرکت: 300,000,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 994.6
🏷نسبت P/E قیمت به سود هر سهم: 15.93
🏷نسبت P/E گروه: 10.95
🏷نسبت P/S قیمت به فروش: 3.7
📊 تابلو معاملاتی نماد در TSETMC:
🏷قیمت پایانی (ریال): 15850 (2.82-%)
🏷آخرین قیمت (ریال): 15500 (4.97-%)
🏷حجم معاملات: 542,269
🏷حجم مبنا: 864,056
🏷میانگین حجم ماه: 900,335
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۱:۰۹:۲۹
⚡️ @codalplus_ir
🔖 #اطلاعات_و_صورتهای_مالی_میاندورهای #دوره_9_ماهه منتهی به 1400/09/30
📝 دوره منتهی به 30 آذر 1400:
🏷شرکت کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت در دوره 9 ماهه منتهی به تاریخ 30 آذر ماه 1400 به ازای هر سهم 995 ریال سود محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل (73.34%) افزایش داشته است.
📌 سایر تغییرات موثر دوره نسبت به مدت مشابه سال گذشته:
🏷سود خالص: 29.8 میلیارد تومان که 73.39% رشد داشته است.
🏷سود ناخالص: 29 میلیارد تومان که 79.73% رشد داشته است.
🏷سود عملیاتی: 27.3 میلیارد تومان که 81.68% رشد داشته است.
🏷درآمدهای عملیاتی: 128.5 میلیارد تومان که 77.8% رشد داشته است.
🏷هزینه های مالی: 01.6 میلیارد تومان که 124.15% رشد داشته است.
🏷سرمایه: 30 میلیارد تومان که بدون تغییر بوده است.
📈 نسبت های مالی دوره:
🏷نسبت پوشش بهره: 16.66
🏷نسبت حاشیه سود خالص: 23.22%
🏷نسبت حاشیه سود ناخالص: 22.55%
🏷نسبت حاشیه سود عملیاتی: 21.26%
🏷تعداد سهام شرکت: 300,000,000
🏷سود هر سهم محاسبه شده (ریال): 994.6
🏷نسبت P/E قیمت به سود هر سهم: 15.93
🏷نسبت P/E گروه: 10.95
🏷نسبت P/S قیمت به فروش: 3.7
📊 تابلو معاملاتی نماد در TSETMC:
🏷قیمت پایانی (ریال): 15850 (2.82-%)
🏷آخرین قیمت (ریال): 15500 (4.97-%)
🏷حجم معاملات: 542,269
🏷حجم مبنا: 864,056
🏷میانگین حجم ماه: 900,335
🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۱:۰۹:۲۹
⚡️ @codalplus_ir