Azərbaycan Premyer Liqasının hər turundan bir qarşılaşma “CBC Sport”la paralel olaraq “İdman TV” vasitəsilə də canlı yayımlanacaq
Yeni qərara uyğun ilk yayımın “Qarabağ” – “Sabah” matçı olması nəzərdə tutulur.
👍8🤡2
Türkiyəli məşhur şərhçi və aparıcı Ertem Şener onu "Qarabağ"a dəstəklədiyi üçün tənqid edənlərə, habelə "Qarabağ FK"nı ələ salan rəqib azarkeşlərə cavab verdi.
Qadınları xaricə apararaq hədə-qorxu ilə cinsi istismara məruz qoyan transmilli mütəşəkkil dəstə aşkarlanıb
🇹🇷🇦🇿🇦🇲Ermənistanla normallaşma prosesinin iqtisadi münasibətlərə də öz təsirini göstərəcəyinə ümid edirik.
Energetika və təbii sərvətlər naziri Alparslan Bayraktar deyib.
Nazir normallaşma prosesini bu baxımdan dəstəklədiklərini bildirib.
Alparslan Bayraktar Ermənistanın da Azərbaycan və Türkiyə arasında enerji əməkdaşlığının bir hissəsi ola biləcəyini qeyd edib.
❤4👍2🤮1
2025-ci ildə ölkə üzrə əhalinin sayı 37462 nəfər və ya 0,4 faiz artaraq 2026-cı il yanvar ayının 1-i vəziyyətinə 10262351 nəfərə çatıb.
Prezident İlham Əliyev Azərbaycan Dövlət Su Ehtiyatları Agentliyinin tabeliyində olan “Regional Su Meliorasiya Xidməti” və “İri Şəhərlərin Birləşmiş Su Təchizatı Xidməti” publik hüquqi şəxslərin yenidən təşkili haqqında fərman imzalayıb.
😱3😁1
Prezident İlham Əliyev “Azərbaycan Respublikasının Medianın İnkişafı Agentliyi” və “Beynəlxalq Münasibətlərin Təhlili Mərkəzi” publik hüquqi şəxslərin yenidən təşkili haqqında” Fərman imzalayıb.
👎2❤1😱1
Asbest və tərkibində asbest olan materialların dövriyyəsi qadağan ediləcək.