Don't have Telegram yet? Try it now!
#БОЈКОТИРАМ 🚫
70 members
Канал на мрежата за Македонија #Бојкотирам ⚠️

Место каде ќе најдете мноштво банери, гифчиња, мемиња и друг пропаганден материјал, кој ќе биде од корист за успешна кампања на социјалните мрежи против кобниот референдум за менување на нашиот идентитет. ⛔
If you have Telegram, you can view and join
#БОЈКОТИРАМ 🚫 right away.