Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Сьогодні – на Сумщині. Відвідав наших воїнів, які відновлюються після поранень. 

Для мене завжди честь подякувати захисникам і відзначити державними нагородами. Пишаємося нашими воїнами. 

Цінуємо роботу наших лікарів. Дякую кожному медику за те, що допомагаєте нашим воїнам, повертаєте їх до життя.
4.68K😢1.66K👍432🙏364